fbpx

Netflix potwierdza drugi sezon „Wiedźmina”

Netflix potwierdza drugi sezon Wiedźmina
fot. materiały prasowe Netflix

Jak na razie czekamy na pierwszy odcinek kultowego „Wiedźmina”, który ukaże się już w przyszłym miesiącu na platformie Netflix. Pomimo tego jedna z największych platform na świecie już ogłosiła, że kolejny sezon „Wiedźmina” powstanie, a Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan powrócą w kolejnej części ekranizacji bestsellerowej serii książek Andrzeja Sapkowskiego.

Oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego serial „Wiedźmin” to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

W postać Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill („Mission Impossible – Fallout”, „Liga Sprawiedliwości”), a w pozostałych głównych rolach wystąpią Anya Chalotra jako Yennefer i Freya Allan jako Ciri. Prace nad drugim sezonem Wiedźmina rozpoczną się w Londynie na początku 2020 roku, a premiera kolejnego sezonu planowana jest na 2021 rok.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze