fbpx

Netflix udostępnia ponad 30 tytułów… za darmo

Netflix udostępnia ponad 30 tytułów... za darmo
fot. iStock

Nie ma co ukrywać – w czasie domowej kwarantanny sporo poświęcamy czasu na tym, aby nadążać za nowościami udostępnianymi na platformach z filmami i serialami. W związku z tym, że nie wszyscy jednak posiadają dostęp do wszelkich platform streamingowych, jedna z nich postanowiła podzielić się swoimi tytułami z szerszym gronem odbiorców.

Netflix pomimo tego że praktycznie cały czas dostarcza nam nowości w postaci seriali i filmów, które dołącza do swojej oferty, postanowił udostępnić ponad 30 różnych tytułów zupełnie za darmo – także dla tych, którzy nie posiadają konta na platformie.

Na profilu Netflix dostępnym na Youtubie znajdziemy udostępnione w całości takie hity jak: „Nasza planeta” – niezwykły serial przyrodniczy, który zabiera widzów w magiczną podróż po najbardziej niezwykłych zakątkach fascynującej planety, m.in. tropikalnych lasach , archipelagach, dżunglach, wodach przybrzeżnych, pustyniach, sawannach itp. Wśród pozostałych tytułów znalazły się m.in: „XIII poprawka” – film dokumentalny o przyczynach kryminalizacji Afroamerykanów, „Zion” – dokument o urodzonym bez nóg chłopcu, który postanawia zostać zapaśnikiem, czy „Babies” – fascynujący serial dokumentalny o tym, jak zachowują się niemowlęta w pierwszych latach swojego życia.

Wśród pozostałych hitów, które obejrzymy zupełnie za darmo, znalazły się także: „The White Helmets”, seria „Expleined”, czy świetny film „Knock Down The House” z 2019 roku, a także wiele innych propozycji, które umilą nam czas spędzany w domu.

Jak na razie wszystkie filmy dostępne są w języku angielskim.

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze