fbpx

Nowości HBO GO – jakie nowe produkcje od HBO warto obejrzeć?

Nowości HBO GO - jakie nowe seriale od HBO warto obejrzeć?
Kadr z filmu "Aniołki Charliego", fot. BEW

W lipcu i sierpniu HBO szykuje dla nas nową porcję premier kinowych oraz seriali. Na jakie produkcje warto zwrócić w nadchodzącym czasie na platformie HBO GO? Podpowiadamy!

„Pokémon: Detektyw Pikachu”

Kto nie widział, niech koniecznie zobaczy! Choć nie brzmi to jak rozrywka dla osób niepodzielających zamiłowania do tych japońskich istot, „Detektyw Pikachu” to zabawna, niekiedy wzruszająca rozrywka. Historia opowiada o zniknięciu znanego detektywa, Harry’ego Goodmana, którego próbuje odnaleźć jego 21-letni syn, i któremu pomaga… dotychczasowy partner ojca – detektyw Pikachu. Brzmi banalnie, ale wcale tak nie jest, a nieoczywista postać małego, żółtego stworka serwującego żart za żartem i niestroniącego od alkoholu to idealny kontrast dla całej historii. Plusem, zwłaszcza dla fanów historii o Pokemonach są liczne odniesienia do gier i mnóstwo pojawiających się w tle innych Pokemonów – wyjątkowo wiernie odtworzonych w filmie.

„Nie ma nas w domu”

Genialny film w reżyserii Kena Loacha ukazujący brutalną rzeczywistość wiecznego zatrudnienia na śmieciowych umowach i nieuchronnego oddalania się od siebie całej rodziny będącego wynikiem ekonomicznej frustracji i beznadziei. „Nie ma nas w domu” to dramat rodziny Ricky’ego Turnera, którego kryzys 2008 roku pozbawił stałego zatrudnienia, i który starając się poprawić swój byt zatrudnia się w firmie kurierskiej. Seria porażek i brutalnego systemu – pracy ponad siły, bez urlopów, godnego wynagrodzenia i wolnych weekendów powoduje, że choć film ogląda się z rosnącym poczuciem beznadziei, jest także jednym z najlepszych obrazów Loacha, którego nie sposób ominąć. Premiera 25 lipca na HBO GO.

„Aniołki Charliego”

Jedna z ostatnich wersji z Kristen Stewart, Naomi Scott i Elizabeth Banks w rolach głównych. Motyw nie zmienił się od lat – świetnie wyszkolone tajne agentki, każda o innym charakterze i temperamencie mierzą się z kolejną tajną misją, w której muszą powstrzymać przejęcie kontroli nad światem przez złoczyńców. Premiera na HBO GO już 26 lipca.

Wśród nowości na HBO GO, które trafią na platformę w najbliższym czasie, znajdą się również takie produkcje jak: „Odległa kraina” (1 sierpnia) – animowany film o chłopcu, który po wypadku samolotu przebywa sam na bezludnej wyspie, seria „Gwiezdnych Wojen” w tym m.in. „Skywalker. Odrodzenie” (9 sierpnia), czyli dziewiąta część sagi, która dołączy do dodanych wcześniej na HBO GO części Gwiezdnych Wojen.

W sierpniu ukażą się także m.in. film „Słodziak” (9 sierpnia) z Shia LeBeouf opowiadający historię burzliwego dzieciństwa aktora Otisa Lorta, a także niedawny kinowy hit „Jumanji: Następny poziom” (30 sierpnia) z Dwaynem Johnsonem i Jackiem Blackiem.

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze