fbpx

4 sezon „Opowieści podręcznej” – data premiery, zwiastun

"Opowieść podręcznej" - jest zwiastun 4 sezonu serialu
Elisabeth Moss jako June Osborne w serialu "Opowieść podręcznej". (Fot. materiały prasowe HBO)

„Opowieść podręcznej” powraca. Serial, który od emisji pierwszego sezonu bije rekordy popularności, zmierza ku końcowi. Świat z najgorszego horroru kobiet, chaos i zbliżająca się wojna – to właśnie pokazuje zwiastun 4 sezonu.

Rewolucja w końcu nadeszła. June Osborne, fenomenalnie zagrana przez Elisabeth Moss, przygotowuje się do walki z opresyjnymi władzami Gilead. „Ona knuje. Kto wie, jakie okrucieństwa mogą spotkać nasz prawy naród” – wścieka się ciotka Lydia grana przez Ann Dowd. Szykuje się walka o sprawiedliwość i zemsta, podczas której nie obędzie się bez ofiar.

Platforma Hulu opublikowała zwiastun nadchodzącego sezonu „Opowieści podręcznej”, który ma trafić na tę platformę streamingową już 28 kwietnia. June pokazuje w nim zupełnie inną twarz. Rozpala ją wściekłość i robi wszystko, by wymierzyć sprawiedliwość. W tle słyszymy transmisje radiową, z której dowiadujemy się o rosnących globalnych sankcjach nałożonych na Gilead. Presja rośnie więc nie tylko za murami kraju, reszta świata również się zbliża.

June przemienia się w bojowniczkę o wolność, a Elisabeth Moss po raz pierwszy w swojej karierze staje za kamerą, reżyserując trzy z dziesięciu odcinków sezonu. W 4 sezonie „Opowieści podręcznej” powraca doceniona przez krytyków obsada, w tym Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford i Sam Jaeger.

Serial, oparty na powieści Margaret Atwood, z powodu opóźnienia wynikającego z pandemii koronawirusa, został przedłużony i finalnie ma składać się z pięciu sezonów. W Polsce można go oglądać na platformie HBO. Premiera 4 sezonu odbędzie się 29 kwietnia.

"Opowieść podręcznej" - jest zwiastun 4 sezonu serialu
(Fot. materiały prasowe)

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze