1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Festiwal Gdynia
  4. >
  5. Strefa piękna Dr Ireny Eris na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Strefa piękna Dr Ireny Eris na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Fot. materiały prasowe
Głównym partnerem 46.Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, już po raz kolejny, była Dr Irena Eris. Makijażyści marki dbali o hollywoodki look najważniejszych gwiazd i artystów polskiego filmu.
Marka Dr Irena Eris była po raz kolejny głównym partnerem Festiwalu. „Marka Dr Irena Eris już po raz piaty ma wielka przyjemność towarzyszyć i wspierać twórców polskiego kina podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Ze szczególna uwaga śledzimy przez te ostatnie lata twórczość kobiet filmu i coraz częściej – jak w tym roku, co nas niezmiernie cieszy – debiutantek oraz debiutantów i tym bardziej jest nam miło, ze także w tym roku możemy uczestniczyć w tym wspaniałym święcie polskiego kina. - mówiła w rozmowie ze Zwierciadłem Joanna Łodygowska, Szefowa Komunikacji Dr Irena Eris.
Joanna Łodygowska, Szefowa Komunikacji Dr Irena Eris w #PressRoomCafeZwierciadlo na 46.Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. (Fot. materiały prasowe)


Marka Dr Irena Eris tradycyjnie wręczyła również nagrodę za „Najodważniejsze Spojrzenie" dla Twórczyni lub Twórcy za najodważniejszą, najwrażliwszą i najpiękniej opowiedzianą filmową historię. W tym roku otrzymała ją Magdalena Gajewska za film „Szczeliny”. Film ten otrzymał również nagrodę „Mocne wejście” przyznawano przez nasze pismo. O filmie rozmawialiśmy w reżyserką w #PressRoomCafeZwierciadlo:


W strefie piękna Make Up Artist’s Dr Irena Eris dbała o hollywoodzki look największych gwiazd i artystów polskiego filmu. W tym roku pojawiali się zarówno artyści, jak i dziennikarze i dziennikarki i festiwalowi goście.

„To, co jest wyjątkowe w makijażach festiwalowych, to kwestia wydobywania indywidualnego piękna” – mówiła w rozmowie z Joanną Olekszyk, redaktorką naczelną „Zwierciadła”, make-up artist Jagoda Kraczek.

Z jej talentu i wyjątkowych właściwości kosmetyków marki Dr Irena Eris skorzystała również Zofia Fabjanowska -Micyk, redaktorka działu Kultury naszego pisma. Jeśli jesteście ciekawi, jak wykonać idealny makijaż na czerwony dywan, obejrzyjcie nasz tutorial.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze