1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Festiwal Gdynia

Strefa piękna Dr Ireny Eris na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

(Fot. materiały prasowe)
Głównym partnerem 46. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, już po raz kolejny, była Dr Irena Eris. Makijażyści marki dbali o hollywoodzki look najważniejszych gwiazd i artystów polskiego filmu.

Marka Dr Irena Eris po raz kolejny była głównym partnerem FPFF w Gdyni. – Marka Dr Irena Eris już po raz piaty ma wielką przyjemność towarzyszyć i wspierać twórców polskiego kina podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Ze szczególną uwagą śledzimy przez te ostatnie lata twórczość kobiet filmu i coraz częściej – jak w tym roku, co nas niezmiernie cieszy – debiutantek oraz debiutantów i tym bardziej jest nam miło, że także w tym roku możemy uczestniczyć w tym wspaniałym święcie polskiego kina mówiła w rozmowie ze „Zwierciadłem” Joanna Łodygowska, szefowa komunikacji marki Dr Irena Eris.

Marka Dr Irena Eris tradycyjnie wręczyła również nagrodę za „Najodważniejsze Spojrzenie” dla Twórczyni lub Twórcy za najodważniejszą, najwrażliwszą i najpiękniej opowiedzianą filmową historię. W tym roku otrzymała ją Magdalena Gajewska za film „Szczeliny”. Film ten otrzymał również nagrodę „Mocne wejście” przyznawano przez nasze pismo. O filmie rozmawialiśmy w reżyserką w strefie #PressRoomCafeZwierciadło.

W strefie piękna Make Up Artist’s Dr Irena Eris dbała o hollywoodzki look największych gwiazd i artystów polskiego filmu. W tym roku pojawiali się zarówno artyści, jak i dziennikarze i dziennikarki i festiwalowi goście. – To, co jest wyjątkowe w makijażach festiwalowych, to kwestia wydobywania indywidualnego piękna – mówiła w rozmowie z Joanną Olekszyk, redaktorką naczelną „Zwierciadła”, make-up artist Jagoda Kraczek. Z jej talentu i wyjątkowych właściwości kosmetyków marki Dr Irena Eris skorzystała również Zofia Fabjanowska-Micyk, redaktorka działu kultury naszego pisma. Jeśli jesteście ciekawi, jak wykonać idealny makijaż na czerwony dywan, obejrzyjcie nasz tutorial.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze