1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seriale
  4. >
  5. Sarah Snook wraca na mały ekran. Gwiazda „Sukcesji” w nowym serialu kryminalnym

Sarah Snook wraca na mały ekran. Gwiazda „Sukcesji” w nowym serialu kryminalnym

Zagrała Siobhan „Shiv” Roy z serialu „Sukcesja”. Teraz Sarah Snook sprawdzi się w nowej roli | Fot. materiały prasowe HBO
Zagrała Siobhan „Shiv” Roy z serialu „Sukcesja”. Teraz Sarah Snook sprawdzi się w nowej roli | Fot. materiały prasowe HBO
Minął rok, odkąd dowiedzieliśmy się, kto stanie za sterami imperium medialnego Waystar Royco. Po triumfie „Sukcesji” Sarah Snook nie rezygnuje z serialowego formatu. Właśnie ogłoszono nowy projekt australijskiej aktorki.

Wcielająca się w Shiv Roy gwiazda minione miesiące poświęciła życiu rodzinnemu. Jeśli uważnie śledziliście wydarzenia wokół premiery ostatniego sezonu przeboju HBO, wiecie, że Sarah Snook pokazywała na czerwonych dywanach ciążowy brzuch. Finałowy odcinek obejrzała już z dzieckiem w ramionach, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. We wzruszającym wpisie „Sukcesję” nazwała swoim „szczytowym osiągnięciem, które trudno będzie przebić”. – Ustawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, a potem ją podnosiliśmy i doskonaliliśmy się w każdym aspekcie. Przyjaźnie, scenariusze, plenery, cięte riposty, wczesne poranki, zmiany w ostatniej chwili, wzloty i upadki... Będę za tym wszystkim tęsknić – pisała na Instagramie. Jednak coś się kończy, coś się zaczyna. Już niedługo aktorka będzie miała okazje nawiązać nowe znajomości i dostarczyć widzom kolejnych godzin rozrywki.

Sarah Snook z „Sukcesji” w serialu kryminalnym „To jej wina”

Według portalu Deadline następna produkcja z udziałem Snook powstanie pod skrzydłami Peacock. Amerykański serwis streamingowy do tej pory sfinansował seriale takie jak „Poker Face” z Natashą Lyonne w głównej roli, bazujący na popularności podcastów kryminalnych „Based on a True Story” czy dobrze oceniany sitcom „We Are Lady Parts”. Tym razem postawiono na ekranizację poczytnej książki. Zamiast po Harlana Cobena sięgnięto po powieść Andrei Mary, a dokładniej po „To jej wina” – jeden z najlepszych irlandzkich kryminałów 2021 roku, który miłośników znalazł też w Polsce.

Zobacz też: Keira Knightley rozwikła kryminalną zagadkę dla Netflixa. „Kobieta z kabiny dziesiątej” Ruth Ware doczeka się ekranizacji

Fabuła serialu o roboczym tytule „All Her Fault” zmrozi krew w żyłach każdego rodzica. Australijska aktorka wcieli się w postać Marissy Irvine, która pewnego feralnego dnia udaje się pod adres Arthur Avenue 14, by odebrać swojego synka Milo po pierwszym spotkaniu z nowym kolegą. Na miejscu nie zastaje jednak matki drugiego chłopca. Drzwi otwiera jej nieznajoma kobieta, która twierdzi, że Milo nigdy nie był pod jej opieką. Zrozpaczona Marissa rozpoczyna poszukiwania dziecka. Wieść o porwaniu szybko roznosi się po okolicy, a z czasem na jaw wychodzą nazwiska potencjalnych podejrzanych.

Laureatka nagrody Emmy i dwóch Złotych Globów nie tylko stanie przed kamerą, ale również będzie współprodukować serial. Na pokładzie znaleźli się również Megan Gallagher („Wolf”, „Obsesja”, „Grenseland”), Minkie Spiro („Zadzwoń do Saula”, „Downton Abbey”, „Spisek przeciwko Ameryce”) i Terry Goulde („Falling Water”, „Sprawa Michaela Crowe'a”).

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze