1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seriale
  4. >
  5. Finałowy sezon „The Umbrella Academy” trafi na Netflixa jeszcze w te wakacje. Publikujemy zwiastun

Finałowy sezon „The Umbrella Academy” trafi na Netflixa jeszcze w te wakacje. Publikujemy zwiastun

Kadr z czwartego sezonu serialu „The Umbrella Academy” (Fot. materiały prasowe Netflix)
Kadr z czwartego sezonu serialu „The Umbrella Academy” (Fot. materiały prasowe Netflix)
„Pora zmierzyć się z nieuniknionym. Czas na poświęcenie!” – zapowiada jeden z bohaterów w zwiastunie czwartego, i zarazem finałowego, sezonu serialu „The Umbrella Academy”. Rodzina Hargreevesów po raz ostatni zjednoczy siły i w końcu spróbuje wszystko naprawić. Przygotujcie się na emocjonalny rollercoaster.

„The Umbrella Academy” to serial Netflixa oparty na serii komiksów stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya oraz zilustrowanych przez Gabriela Bá, których wydawcą jest Dark Horse Comics. Do tej pory na platformie pojawiły się trzy sezony, z których ostatni miał premierę w czerwcu 2022 roku, co w świecie kina wydaje się, jakby było wieki temu. W końcu jednak w te wakacje dostaniemy czwarty, czyli finałowy, sezon serialu, w którym bohaterowie staną przed ostatnią szansą, by uratować świat.

Kadr z czwartego sezonu serialu „The Umbrella Academy” (Fot. materiały prasowe Netflix) Kadr z czwartego sezonu serialu „The Umbrella Academy” (Fot. materiały prasowe Netflix)

„The Umbrella Academy” – o czym będzie sezon 4? Zwiastun

Po kulminacyjnej rozgrywce w Hotelu Nicość, która doprowadziła do całkowitego zresetowania osi czasu, rodzeństwo Hargreevesów rozproszyło się po świecie. Pozbawieni mocy bohaterowie muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się sami sobie radzić – co im się udaje z bardzo różnym skutkiem. Jednak pułapek ich niesamowitego nowego świata nie można dłużej ignorować. Ich ojciec Reginald, cały i zdrowy, wychodzi z cienia i ujawnia się jako zarządca potężnego i nikczemnego imperium biznesowego. Tajemnicze stowarzyszenie znane jako „Strażnicy” organizuje tajne spotkania, a jego członkowie wierzą, że rzeczywistość, w której żyją, jest kłamstwem i nadchodzi moment rozliczenia. Otoczona przez dziwne, spiskujące nowe siły Akademia Umbrella musi zjednoczyć się po raz ostatni – i zaryzykować zachwianiem niepewnego pokoju, dla którego wszyscy tak wiele poświęcili – aby w końcu wszystko naprawić.

Oto oficjalny zwiastun czwartego sezonu:

„The Umbrella Academy” – sezon 4: bohaterowie i twórcy

W czwartym sezonie „The Umbrella Academy” na mały ekran powrócą: Elliot Page (jako Viktor Hargreeves), Tom Hopper (jako Luther Hargreeves), David Castañeda (jako Diego Hargreeves), Emmy Raver-Lampman (jako Allison Hargreeves), Robert Sheehan (jako Klaus Hargreeves), Aidan Gallagher (jako Numer Pięć), Justin H. Min (jako Ben Hargreeves), Ritu Arya (jako Lila) oraz Colm Feore (jako sir Reginald Hargreeves). Partnerować im będą: Nick Offerman, Megan Mullally i David Cross.

Kadr z czwartego sezonu serialu „The Umbrella Academy” (Fot. materiały prasowe Netflix) Kadr z czwartego sezonu serialu „The Umbrella Academy” (Fot. materiały prasowe Netflix)

Twórcą i zarazem showrunnerem wszystkich czterech sezonów jest Steve Blackman.

„The Umbrella Academy” – sezon 4: kiedy premiera?

Wszystkie odcinki czwartego sezonu „The Umbrella Academy” trafią na Netflixa już 8 sierpnia 2024 roku. Zaznaczcie w kalendarzu!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze