fbpx

„Sky Rojo” – nowy serial twórców „Domu z papieru”

"Sky Rojo" - nowy serial twórców "Domu z papieru"
Kadr z serialu "Sky Rojo". (Fot. materiały prasowe Netflix)

To prawdziwa gratka dla miłośników mocnych wrażeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Na Netflix już za chwilę trafi „Sky Rojo”, czyli długo wyczekiwany serial duetu Álex Pina i Esther Martínez Lobato, twórców „Domu z papieru”.

To jest mój klub. Spędzamy noce na czerwonej skórzanej sofie, starając się wyglądać wystarczająco cudownie, by jacyś podli faceci chcieli się z nami kochać. Tak Coral (Verónica Sánchez) opisuje Club Las Novias, dom publiczny, z którego ucieka wraz z Wendy (Lali Espósito) i Giną (Yany Prado). Trzy kobiety wyruszają w pogoń, podczas której na swojej drodze napotkają wiele niebezpieczeństw. Ich plan ma tylko jedno założenie: przeżyć następne pięć minut.

"Sky Rojo" - nowy serial twórców "Domu z papieru"
Verónica Sánchez i Lali Espósito w „Sky Rojo”. (Fot. materiały prasowe Netflix)

„Sky Rojo” to pełna akcji, adrenaliny i czarnego humoru opowieść o ucieczce. Coral, Wendy i Gina uciekają w poszukiwaniu wolności, a w pogoń za nimi ruszają Moisés (znany z „Domu z papieru” Miguel Ángel Silvestre) i Christian (Enric Auquer), czyli zbiry Romea (Asier Etxeandia) — alfonsa i właściciela klubu nocnego Las Novias.

Sky Rojo to historia ucieczki trzech kobiet, ale także opowieść o nich samych – trzech ofiarach handlu żywym towarem, które wyrywają się z matni, w którą są uwikłane. Serial opowiada o ich marzeniach, pokazuje piekło, jakie stało się ich udziałem, przyjaźń i solidarność, jaka je połączyła, a przy tym także niesamowitą energię, która utrzymuje je przy życiu – mówią twórcy Sky Rojo, Álex Pina i Esther Martínez Lobato.

Czarny humor, potężna dawka akcji i czysta adrenalina – oto obietnica „Sky Rojo”. Premiera serialu odbędzie się już 19 marca na platformie Netflix. Serial ma składać się z dwóch sezonów, z których pierwszy ma mieć osiem, 25-minutowych odcinków. Twórcy nazwali go „latynoską miazgą” – co to znaczy? Przekonamy się już za chwilę.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze