fbpx

„Stulecie Winnych. Opowiadania” – siedem historii rozwijających wątki sagi

Stulecie Winnych. Opowiadania - siedem historii rozwijających wątki sagi
Ałbena Grabowska, autorka sagi "Stulecie Winnych", fot. materiały prasowe

Rodzina Winnych powraca! Książka „Stulecie Winnych. Opowiadania” powstała z myślą dla wszystkich fanów sagi oraz tych, którzy pragną poznać więcej historii związanych z jej bohaterami. Znajdziemy tu frapujące, wzruszające, a czasem nawet przerażające historie, które z pewnością zaskoczą was jeszcze bardziej niż sama trylogia!

 

W książce „Stulecie Winnych. Opowiadania” przeczytamy o dramatycznym przebiegu Wigilii 1943 roku, dowiemy się co doprowadziło Kazimierza na szczyt warszawskiego półświatka, lepiej poznamy doktora Brzozowskiego i historię jego miłości oraz sprawdzimy co działo się z Pawłem po jego zniknięciu w dniu wybuchu II wojny światowej.

Losy bohaterów zarówno sagi, jak i opowiadań zostały osadzone w realiach XX wieku. Pojawiają się w nich postacie zarówno fikcyjne, jak i historyczne. Bestsellerowa saga skradła serca tysięcy czytelników, a serial na jej motywach cieszy się ogromną popularnością. Teraz przyszedł czas na „Stulecie Winnych. Opowiadania”!

Zapraszamy do subskrybowania kanału Wydawnictwa Zwierciadło na YouTube, gdzie będą pojawiały się nagrania Ałbeny Grabowskiej, czytającej fragmenty książki „Stulecie Winnych. Opowiadania”.

7 opowiadań rozwijających wątki sagi znajdziecie w „Stulecie Winnych. Opowiadania” autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Książka do nabycia naszym sklepie internetowym:

Stulecie Winnych. Opowiadania
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze