1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Wenus w Strzelcu - płomienna optymistka

Wenus w Strzelcu - płomienna optymistka

123rf
Na pewno nie jest banalna i skryta. To śmieszka, szczera i zaradna. Wszechstronna globtroterka. Ma skłonność do szokujących związków oraz historyjek wyssanych z palca. W głębi duszy zawsze pozostaje wolna.

Odcień kobiecości: Entuzjastyczna, zabawna, nieprzewidywalna i zawsze cool. Typ sportowy, chłopięcy, ubrana nowocześnie i wygodnie. Wyzywająco bezpośrednia i wylewna. I bardzo hojna. Wenus w Strzelcu ma ognisty temperament i nie da się tego ukryć. Można ją rozpoznać po tryskającym optymizmie i pewnej nadpobudliwości. Jest niecierpliwa. Życie to dla niej pasmo przygód, nie jest zainteresowana zacumowaniem w bezpiecznej przystani. Nade wszystko ceni sobie bowiem wolność i ciągły ruch. Jednocześnie jest niesamowicie idealistyczna. Tolerancyjna i towarzyska. Na Facebooku jest rekordzistką w ilości znajomych, ma mnóstwo przyjaciół. Zachwyca się ludźmi, którzy mają głębokie pasje. Sama także oddaje się z zaangażowaniem różnorodnym zainteresowaniom i z reguły jest dobrze wykształcona, pociąga ją też rozwój duchowy. Można ją spotkać w księgarniach, muzeach, bibliotekach, ale też na lotniskach, dworcach kolejowych i na motocyklu. Trudno jej żyć bez podróży i ciągłego przemieszczania się, w jej stylu są nagłe wyjazdy na koniec świata. Może też wsiąść do pociągu byle jakiego. Potrafi uczyć się od spotykanych na swojej drodze ludzi dzięki swojej otwartości i tolerancji. Jest jednocześnie trochę lekkomyślna i czasem brakuje jej umiejętności wyhamowania. Dla niej liczy się przede wszystkim dobra zabawa, śmiejąc się perliście, łączy się z nieprzewidywalnym nurtem życia. Sypie żartami, opowiada zabawne historyjki i mówi, mówi, mówi. A swoim mówieniu może zranić, bo bywa boleśnie dosadna i szorstka. Ona nie owija w bawełnę, prawda jest prawdą, twierdzi, wzruszając ramionami.

Jak jest w miłości Wenus w Strzelcu:  Chwiejna w uczuciach i niestała w związkach. Jak każda Wenus w znaku ognia ma tendencję do wyolbrzymiania i dramatyzowania uczuć. Może się wydawać, że jest to kobieta romantyczna i czuła, zdolna obdarzyć miłością najwyższej próby i absolutnie dozgonnej. Jednak tak naprawdę jej zdolność do emocjonalnego wiązania się jest bardzo ograniczona. Dlatego woli udawać, że tęskni za życiem ze szlachetnym ideałem i szuka go, kosztując to tu, to tam. Wydaje się jej bowiem, że gdzieś daleko trwa jest bardziej zielona niż tu, gdzie się akurat znajduje. To tylko taka wymówka, bo Wenus w Strzelcu nie szuka partnera, żeby z nim żyć, raczej żeby przez chwilę doświadczyć z nim zabawy i krótkiego poruszenia serca.

Całkiem prawdopodobne, że w pewnym momencie wyjdą na jaw jej oszustwa, a szumne obietnice, które składała, nie znajdą pokrycia w rzeczywistości. Ona jednakże nie robi tego wszystkiego w złej wierze. W tej minucie, kiedy się ofiarowuje, jej uczucia są bezgraniczne i szczere. Tyle, że krótkotrwałe. Z nią zawsze będzie spontanicznie, niespodzianki gwarantowane. Istnieje taka możliwość, że Wenus w Strzelcu z kimś się jednak zwiąże. Zrobi to jednak dla jakiejś idei, nie będzie kierować się sercem. Może się okazać, że będzie ignorować uczucia partnera i nie będzie miała szacunku dla jego wrażliwości. Najważniejsza dla Wenus w tym znaku jest wolność osobista, emocjonalna niezależność i beztroskie podejście do poważnych spraw. Ona nie będzie zagłębiać się w zawiłości funkcjonowania ludzkiej psychiki. W związku będzie za to walczyć o jak najwięcej przestrzeni dla siebie, jeśli poczuje, że jej przyjemności są zagrożone, wytoczy ciężkie działa. Zawsze będzie oddawać się swoim pasjom, ich niczemu i nikomu nie poświęci. Nie będzie też wzruszać się głębokimi wyznaniami i kolacjami przy świecach. Idealny dla niej partner to ktoś, z kim zwiedzi świat i doświadczy życia do dna. Mężczyzna na pewno nie może jej ograniczać. Gdy się zorientuje, że zdradza takie zakusy, już jej nie zobaczy. Na dłużej pozostanie z facetem, który umie się bawić, przeżywać z nią przygody i daje jej mnóstwo wolności. Mężczyzna bez poczucia humoru i ze sztywnymi zasadami dla niej nie istnieje. Będzie zawsze zainteresowana kimś, kto jest inny niż ona. Ona lubi być tam, gdzie nowości i ekscytacje. W cenie jest obcokrajowiec, innowierca, kochanek wiele lat młodszy bądź starszy, alternatywny muzyk. Ona nie przejmuje się konwenansami, wręcz przeciwnie. Seks na pierwszej randce? Chętnie. A najchętniej gdzieś pod gołym niebem. Na randce z Wenus w Strzelcu przyda się zawsze koc piknikowy.

Jasne strony (przy harmonijnych aspektach planety): serdeczność, wspaniałomyślność, umiłowanie podróży, różnorodne zainteresowania, idealistyczne poglądy na miłość, chęć przeżywania przygód, tolerancja, osobista wolność, towarzyskość, sprawiedliwość, ekstrawagancja, poczucie honoru, szczerość

Ciemne strony (przy nieharmonijnych aspektach planety): częste skoki w bok, nadmierna wylewność i pobudliwość, szokowanie innych, drażliwość, narcyzm, niestałość w uczuciach, tendencje do ucieczki, kłamstwa, brak hamulców, lekkomyślność.

Kierunek rozwoju osobistego w relacjach: Pozbycie się lęku, że ktoś ograniczy i pozbawi wolności osobistej. Przekonanie się, że można żyć w związku i jednocześnie być wolnym.

INNE WENUS: Wenus w Baranie, Wenus w Byku, Wenus w Bliźniętach, Wenus w Raku, Wenus w Lwie, Wenus w Pannie, Wenus w Wadze, Wenus w Skorpionie, Wenus w Koziorożcu, Wenus w Wodniku, Wenus w Rybach. WENUS jest jedną z 10 planet, które znajdują się w horoskopie urodzeniowym. Jest planetą miłości, rozkoszy i obfitości. Wenus to Anima, czyli nasz kobiecy pierwiastek. Od niej zależy to, w jakie wchodzimy relacje, jak się w nich czujemy i czego w nich doświadczamy. Zabarwia naszą wrażliwość i sposób, w jaki wyrażamy uczucia. To ona w dużym stopniu decyduje o naszej mocy tworzenia i kreatywności, wpływa na to, jaki jest nasz naturalny i najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy. Określa zdolności artystyczne i poczucie estetyki lub ich brak. Jej siłą uwarunkowana jest umiejętność przyjmowania dobrodziejstw życia i cieszenia się przyjemnościami. Jesteś taką kobietą, jaką masz Wenus i tak odbierają cię mężczyźni. W horoskopie mężczyzny Wenus wskazuje na jego ideał kobiety i to, jak on potrafi kochać. Znak, w jakim jest Wenus, to tylko część prawdy o niej. Oddziałuje ona w zależności od aspektów, które tworzy z innymi planetami a także umiejscowienia w jednym z 12 domów astrologicznych, które nadają jej specyficzny odcień.

Chcesz dowiedzieć się, jaka jest Twoja Wenus?

- Potrzebujesz tej wiedzy, żeby lepiej zrozumieć siebie, głębiej poczuć swoją kobiecość? - Pragniesz odkryć przyczynę tego, że Twoje relacje układają się tak, a nie inaczej? - Ciekawi się, jak oddziałujesz na mężczyzn i co możesz zrobić, żeby być tego bardziej świadoma? - Może chciałabyś umieć wpłynąć na to, żeby relacje przynosiły Ci więcej szczęścia? - Chcesz uzyskać podpowiedź od Wenus, jak zaprosić do Twojego życia więcej obfitości i kreatywności?

Spotkaj się ze swoją Wenus i 9 innymi planetami na sesji astrologicznej. Jak się zapisać –

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze