1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Wenus w Lwie - dramatyczna królowa

Wenus w Lwie - dramatyczna królowa

123rf
Ma w sobie wiele z gwiazdy - dumna, ekstrawagancka. Od życia i mężczyzn domaga się podziwu i rozpieszczania. Potrafi być kosztowna, ale jest też wspaniałomyślna oraz namiętna.

Odcień kobiecości: Wygląda i zachowuje się jak dama. Dobrze czuje się w kapeluszach, w szpilkach i z czerwoną szminką na ustach. Gdyby mogła, włożyłaby na głowę koronę. Niezależnie od stylu ubierania, który preferuje, ubiera się tak, żeby zostać zauważoną. Dobrze aspektowana Wenus w Lwie ma klasę, źle - skłonność do błyskotek i niepotrzebnej teatralności. Zwraca na siebie uwagę wyniosłością i gracją kotki. Swoją postawą daje sygnał - podziwiaj mnie, doceń mnie, obsyp mnie komplementami. Obcowanie z nią, jeśli oddasz jej należny hołd, może być przyjemne. Wenus w Lwie jest serdeczna, wręcz gorąca, wylewna i hojna. Swoich lojalnych poddanych potrafi obsypać prezentami. Dumna, ale nie samolubna. Ma wielkie serce, gest, mnóstwo kreatywności i tendencje do życia na piedestale. Życie jest dla niej niczym scena, a ona ma być w samym centrum uwagi. Może wyrażać się artystycznie w projektowaniu mody, stylizacji włosów, fotografowaniu, chirurgii plastycznej i umie na czymś takim zrobić niezły interes. Ma talent aktorski i biznesowy. I pełna jest erotyki, to kobieta, która uosabia dramatyczny romans. Z nią nic nie jest zwyczajne, nie ma nudy i banału, bo tego unika i się tego boi. Powiedz jej, że jest zwyczajna, a gorzko tego pożałujesz. Nie zawracaj też jej za bardzo głowy swoją osobą, bo istniejesz dla niej tylko dlatego, że ją podziwiasz.

Jaka jest w miłości Wenus w Lwie: Mężczyzna jest dla niej przede wszystkim widownią, najlepiej taką, która, pełna zachwytów, wciąż domaga się bisów. Jej życie emocjonalne jest kolorowe, lubi kochać dla rozrywki i zabawy. Ale nie tylko - bycie kochaną, ogniskującą uwagę i podziw, jest jej potrzebne, by umacniać się w poczuciu własnej wartości. Czuje się wyjątkowo, gdy jest adorowana. A tak czuć się bardzo lubi, schlebia jej to. Uczucia Wenus w Lwie nigdy nie są neutralne, jej udziałem stają się silne namiętności.

Gdy kocha, potrafi obsypać kochanka prezentami i komplementami. Kiedy mężczyzna jest małostkowy lub skąpy, skreśla go. Zezłoszczona potrafi upokorzyć, uderzyć w godność i czułe miejsca. Gdy ktoś z nią tak postąpi, nie wybaczy nigdy. Jest czuła na swoim punkcie, naprawdę nie warto jej krytykować. Ze swojego związku chce być dumna, móc się nim pochwalić, więc jeśli odda się jakiemuś mężczyźnie, oczekuje życia na poziomie z pewną dozą ekstrawagancji i całkiem pokaźnego bogactwa. W sferze seksualnej towarzyszą jej koronki, jedwabna bielizna i mnóstwo ognia.

Jasne strony (przy harmonijnych aspektach planety): gorące serce, wspaniałomyślność, duma, elegancja, wyczucie modnych trendów, radość życia, powodzenie u płci przeciwnej, łatwość robienia interesów, wyszukany styl życia

Ciemne strony (przy nieharmonijnych aspektach planety): próżność, skłonność do pustych przyjemności, zazdrość, rozrzutność, nieodpowiedzialność, uczucia na pokaz.

Kierunek rozwoju osobistego w relacjach: Wspaniałomyślność i hojność mają płynąć z serca i być autentyczne, a nie służyć podbudowaniu poczucia własnej wartości.

INNE WENUS: Wenus w Baranie, Wenus w Byku, Wenus w Bliźniętach, Wenus w Raku, Wenus w Pannie, Wenus w Wadze, Wenus w Skorpionie , Wenus w Strzelcu, Wenus w Koziorożcu, Wenus w Wodniku, Wenus w Rybach. WENUS jest jedną z 10 planet, które znajdują się w horoskopie urodzeniowym. Jest planetą miłości, rozkoszy i obfitości. Wenus to Anima, czyli nasz kobiecy pierwiastek. Od niej zależy to, w jakie wchodzimy relacje, jak się w nich czujemy i czego w nich doświadczamy. Zabarwia naszą wrażliwość i sposób, w jaki wyrażamy uczucia. To ona w dużym stopniu decyduje o naszej mocy tworzenia i kreatywności, wpływa na to, jaki jest nasz naturalny i najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy. Określa zdolności artystyczne i poczucie estetyki lub ich brak. Jej siłą uwarunkowana jest umiejętność przyjmowania dobrodziejstw życia i cieszenia się przyjemnościami. Jesteś taką kobietą, jaką masz Wenus i tak odbierają cię mężczyźni. W horoskopie mężczyzny Wenus wskazuje na jego ideał kobiety i to, jak on potrafi kochać. Znak, w jakim jest Wenus, to tylko część prawdy o niej. Oddziałuje ona w zależności od aspektów, które tworzy z innymi planetami a także umiejscowienia w jednym z 12 domów astrologicznych, które nadają jej specyficzny odcień.

Chcesz dowiedzieć się, jaka jest Twoja Wenus?

- Potrzebujesz tej wiedzy, żeby lepiej zrozumieć siebie, głębiej poczuć swoją kobiecość? - Pragniesz odkryć przyczynę tego, że Twoje relacje układają się tak, a nie inaczej? - Ciekawi się, jak oddziałujesz na mężczyzn i co możesz zrobić, żeby być tego bardziej świadoma? - Może chciałabyś umieć wpłynąć na to, żeby relacje przynosiły Ci więcej szczęścia? - Chcesz uzyskać podpowiedź od Wenus, jak zaprosić do Twojego życia więcej obfitości i kreatywności?

Spotkaj się ze swoją Wenus i 9 innymi planetami na sesji astrologicznej. Jak się zapisać – .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze