1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Mars w Byku - czuły obrońca

Mars w Byku - czuły obrońca

123rf
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Stabilny i mocny jak dąb, a przy tym czuły. Praktyczny i wyrafinowany. Doskonale zakorzeniony w materii, a także potrafiący cieszyć się chwilą. Męski i kobiecy jednocześnie. W sypialni? Rozkosznie zmysłowy długodystansowiec.

Właścicielka Marsa w Byku jest kobietą wybredną. W pewnym momencie możesz zwątpić, czy gdzieś po świecie chodzi twój ideał. Możesz się zastanawiać, czy w jednym mężczyźnie zmieści się to, o czym marzysz, czy to w ogóle jest możliwe. Mars z wenusjańskim w swej naturze Bykiem daje połączenie jakości, które mogą wydawać się wykluczające. Tak jednak myśli ograniczony umysł. Jesteś kobietą z Marsem w Byku, sama jesteś dość skomplikowana i zaskakująca. Jeśli odkryjesz w sobie wszystkie bycze aspekty, w sposób naturalny przyciągniesz do siebie wymarzonego mężczyznę.

Czego pragniesz? Życia u boku mężczyzny, które jest wygodne i przyjemne. Twój upragniony wybranek to mężczyzna zamożny i ceniący luksus, który zaopiekuje się tobą materialnie. On potrafi zarobić na to, czego chce on i czego chcesz ty. To esteta odznaczający się wysmakowanym gustem, człowiek o zamiłowaniach artystycznych. Przy tym praktyczny i pracowity, ale równocześnie umiejący zatrzymać się w chwili obecnej i wysycać ją do dna. Twój męski ideał to materialista o czułym sercu. Doskonale czujesz, że najlepiej by było, żeby był to ktoś w rodzaju ziemskiego posiadacza, z którym mogłabyś spędzać czas na hamaku w wypielęgnowanym rozległym ogrodzie. Z którym mogłabyś kosztować wyszukanego jedzenia i takiż też win. Z którym mogłabyś rozkosznie lenić się i czerpać z życia garściami zmysłowe przyjemności. Ktoś taki dałby ci poczucie bezpieczeństwa finansowego. Bo jest ono ważne dla Marsa w Byku, który lubi gromadzić i to nie byle co. Twój ideał, dokładnie tak jak ty, jest domatorem. Dom to jego twierdza, w dodatku urządzona ze smakiem i klasą. To jego terytorium, o które dba i którego potrafi bronić. Ma silne poczucie swoich granic i potrafi być ich rycerskim obrońcą. Upartym i wytrwałym.

W skrytości ducha marzysz o opiekunie. Męskim i stabilnym, zaprzyjaźnionym z żywiołem ziemi, co zapewni ci długodystansowy solidny związek. Ale nie nudny czy tuzinkowy. Oczekujesz silnych, głębokich emocji. Sama jesteś zazdrosna i zaborcza i bez tych uczuć miłość jest dla ciebie zbyt mdła. Chciałabyś, żeby on swoją męskością ukoił twoje emocje i dał ci oparcie. Bo jako że masz Marsa w kobiecym znaku Byka, męskiej energii może ci brakować. Motywujesz się jedynie wtedy, kiedy masz zarobić na swój komfort. Dobrze, żeby ci ktoś w tym pomógł, bo jesteś bardzo wygodna. Wyśniony przez ciebie mężczyzna jest łagodny i delikatny, cierpliwy i tolerancyjny. Decyzje podejmuje powoli, rozważnie i nieodwracalnie. Raczej unika konfliktów i szybkich zwrotów akcji, ale kiedy jego dobra lub dobre imię są zagrożone, potrafi wściekle zaatakować i być bezwzględny, siejąc totalne spustoszenie. I to się właścicielce Marsa w Byku, marzącej o mężczyźnie o silnej woli, zawsze niesamowicie podoba.

Masz wymagania, żeby twój męski ideał w łóżku czytał jak z nut język twojego ciała. Mars decyduje o seksualności, Mars w Byku obdarza dużą namiętnością i zmysłowością. Dlatego istotny jest dla ciebie dotyk i długie wyszukane pieszczoty. Upragniony przez ciebie mężczyzna jest mistrzem w gorącej grze wstępnej. I jest długo, długodystansowcem w miłosnych grach. Nie ma co się oszukiwać - seksu ma być dużo. Byk bez łóżkowych rozkoszy nie funkcjonuje najlepiej.

Znani mężczyźni z Marsem w Byku: Michael Jackson, Andy Warhol, Bruce Willis, Mick Jagger, Robert de Niro, Salvador Dali, Chuck Norris, Fidel Castro.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Baranie, Mars w Bliźniętach, Mars w Raku, Mars w Lwie, Mars w Pannie, Mars w Wadze, Mars w Skorpionie, Mars w Strzelcu, Mars w Koziorożcu, Mars w Wodniku, Mars w Rybach.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

 

 

Przeczytaj też artykuły o WENUS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze