1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Mars w Lwie - król dżungli

Mars w Lwie - król dżungli

123rf
123rf
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Namiętny, iskrzący seksem i charyzmą, okaz do podziwiania i oklasków. Potrafi obdarować prezentami, lojalnością i życiem na wysokim poziomie. Z takim mężczyzną w sypialni nie ma powodów do narzekań.

Masz Marsa w Lwie? Masz ognisty temperament. Dlatego twoje wymagania wobec męskości twojego męskiego ideału są wygórowane. Lew jest znakiem ognia rządzonym przez Słońce. W Marsie, gorącej planecie działania, czuje się wyśmienicie, bo może zabłysnąć. Dzięki takiemu położeniu Marsa masz w sobie dużo męskiej energii i nie zadowoli cię byle kto. Żaden mięczak.

Czego pragniesz? Być traktowana jak królowa, obsypywana biżuterią i wyrafinowaną bielizną. Twój idealny partner ma być hojny, sknerę od razu skreślisz. Pociągający cię związek ma mieć nieco dramatyczny charakter, lubisz klimaty z „Dynastii” Carringtonów. Jest w tym nuta teatralnego romantyzmu. Dlatego w roli swego bohatera chętnie obsadzisz mężczyznę charyzmatycznego i podziwianego przez innych. Będziesz się rozkosznie wygrzewać w świetle jego chwały i dumy. Nie będzie przeszkadzać ci jego rozbuchane ego, bo sama czujesz je w sobie. Pragniesz mężczyzny, który będzie się wyróżniał i zwracał na siebie uwagę. Mocnego, energicznego, kreatywnego, zdeterminowanego i nie lękającego się konkurencji. Takiego, który wie czego chce, wie że ma rację, jest urodzonym przywódcą i ma coś w rodzaju wrodzonego prestiżu. A na pewno do niego dąży. Dobrze, żeby ktoś taki był popularny i nastawiony na sukces. Powinien mieć coś z aktora, traktować świat jak scenę.

Zainteresujesz się mężczyzną niezależnym, który z powodzeniem może żyć solo. Jednak, kiedy taki ktoś się zakocha, nie zastanawiając się długo, kupuje pierścionek z brylantem i pada na kolana aż ziemia drży. Czymś takim byłabyś zachwycona. Mężczyzna z twoich snów niczego nie robi połowicznie. Lubisz w życiu kierować się impulsem, nie jesteś za bardzo analityczna, więc totalna spontaniczność z rozmachem z pewnością cię urzeknie. Jesteś apodyktyczna i czasem wpadasz w furię, dlatego zbyt uległego mężczyzny byś nie szanowała. Za to kogoś, kto śmiało stawi ci czoła, tak. Zwrócisz uwagę na mężczyznę, który jest głośny i umie się gromko śmiać. Będziesz cenić go za zuchwałość i za to, że potrafi wpływać na ludzi i jest rozpoznawalny. Zakochasz się w mężczyźnie beztroskim, witalnym, optymistycznym, pełnym radości. Towarzyskim, ambitnym, z zapałem bez granic. A przy tym przyjacielskim, pogodnym, ciepłym i wylewnie wyrażającym ogniste uczucia.

Seks z tobą to wyzwanie, bo w tej sferze chcesz być najlepsza. W łóżku pragniesz być podziwianą i zaspakajaną boginią, jesteś skoncentrowana na sobie i skrzętnie ukrywasz to, że jesteś zazdrosna i zaborcza. Masz skłonności, żeby mężczyznom robić testy, by udowadniali swoją miłość oraz poziom libido. Trudno oddzielić ci miłość od seksu, więc w sypialni masz najwyższe wymagania. Kto im nie sprosta, jest skreślony. Życzysz sobie bezpośredniej ekspresji seksualnej i sporej otwartości. Kandydatowi na twój ideał pozostaje życzyć powodzenia.

Znani mężczyźni z Marsem w Lwie: Michael Jordan, George Clooney, Robert Redford, Frank Sinatra, Quentin Tarantino, Anthony Kiedis, Ringo Starr, Leonard Cohen, Pedro Almodovar, Jon Stewart.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Baranie, Mars w Byku, Mars w Bliźniętach,Mars w Raku, Mars w Pannie, Mars w Wadze, Mars w Skorpionie, Mars w Strzelcu, Mars w Koziorożcu, Mars w Wodniku, Mars w Rybach.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

Przeczytaj też artykuły o WENUS

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze