1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Polski design w Le Pukka

Polski design w Le Pukka

Zobacz galerię 10 Zdjęć
Warszawski concept store Le Pukka zaprosił do współpracy krajowych designerów. W ofercie pojawiły się polskie meble i dodatki do mieszkania.

NowyModel.org

Firma współpracuje z różnymi artystami i projektantami, którzy prezentują kreatywne podejście do projektowania mebli i elementów wyposażenia wnętrza. Przykładem może być regał o zmiennych wysokościach (proj. Rajmund Teofil Hałas)

półka Polka do dowolnych połączeń (proj. Paweł Grajkowski)

czy krzesło Knva, które w kilka ruchów można przemienić na stół, a nawet w hamak (proj. Karol Starczewski).

Metaform

Firma proponuje wysokiej klasy meble, wykonane ręcznie, głównie z naturalnych materiałów i surowców. Wyróżnikiem jest możliwość niemal nieograniczonej personalizacji produktów.

Klienci mogą samodzielnie dobrać kolorystykę meblę z bogatej palety barw RAL, wybierają drewno i jego wybarwienie oraz wymiary mebli.

W ofercie Metaform można znaleźć stoły do jadalni, elementy wyposażenia sypialni – łóżka i szafki nocne, meble do biura oraz pokoju dziennego – szafki, komody, stoliki kawowe i szafki RTV.

Nobo Design

Marka specjalizuje się w produkcji nowoczesnych mebli dla do osób ceniących oryginalne wzornictwo oraz wyszukany styl.

W Nobo Design powstają meble o unikalnej formie i wysokiej jakości. Klasyczne surowce zestawiane są z elementami stali lub aluminium oraz nowoczesnymi tworzywami sztucznymi jak np. pleksi.

Pełna oferta polskich marek w Le Pukka dostępna jest

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze