1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. 3 urodziny Wenusjanek - 19 Konferencja w Warszawie

3 urodziny Wenusjanek - 19 Konferencja w Warszawie

Już 14 marca o godz. 18:00 w warszawskim Klubie Komediowym, Wenusjanki będą świętować swoje trzecie urodziny. Z tej okazji organizatorzy wydarzenia przygotowali masę atrakcji i niespodzianek. Miesięcznik Sens patronuje wydarzeniu.

„Jesteśmy zachwycone, że Wenusjanki są i cieszą się uznaniem kobiet już od trzech lat” – mówi Anita Kijanka, pomysłodawczyni projektu oraz dyrektor zarządzający Come Creations Group. „Zbliżające się wydarzenie to czas na dużą dawkę inspiracji, podsumowań i motywacji. Specjalnie dla uczestniczek przygotowaliśmy niezwykłe wydarzenie, gdzie w wyjątkowym miejscu przy niepowtarzalnej atmosferze będą mogły posłuchać i porozmawiać z inspirującymi prelegentami. Dodatkowo będzie nam niezwykle miło wspólnie z innymi kobietami świętować naszą trzecią rocznicę”.

Pierwszym gościem wydarzenia będzie Grażyna Ishikawa, rodowita Warszawianka, która od 40 lat mieszka w Japonii. Jest absolwentką Uniwersytetu Waseda, na którym studiowała teatrologię. Od roku 1991 związana z uczelniami japońskimi, gdzie jako lektorka uczy Japończyków języka polskiego. Znajomość języka oraz wiedzę zdobytą podczas studiów wykorzystała, m.in. do współpracy z Janem Peszkiem i Teatrem X, który od początku powstania promuje polskich aktorów, twórców teatralnych i dramaturgów.

Drugim gościem będzie Monika Zdziarska-Alicka, właścicielka Kliniki Piękna Essence. Przez ponad 20 lat pracy zawodowej zajmowała się informatyką bankową oraz prawem bilansowym i podatkowym. Szukając swojej pasji w życiu, połączyła zainteresowania biznesem z chęcią stworzenia wyjątkowego miejsca w Warszawie, które łączy piękno z rozwojem osobistym.

Ostatnim gościem będzie Jakub Małecki, pisarz i tłumacz. Autor licznych opowiadań i książek: Błędy (2008), Przemytnik cudu (2008), Zaksięgowani (2009), Dżozef (2011), W odbiciu (2011) i Odwrotniak (2013). Przełożył z języka angielskiego wiele pozycji, między innymi Brudne wojny Jeremy’ego Scahilla, Paryż wyzwolony Antony’ego Beevora, Moją prawdę Mike’a Tysona i zbiór korespondencji Listy niezapomniane. Publikował w „Newsweeku”, „Polityce”, „Angorze”, „Miesięczniku ZNAK”, „Nowej Fantastyce” i „Tygodniku Powszechnym”. Laureat nagrody Śląkfa (nagroda Śląskiego Klubu Fantastyki) w kategorii Twórca Roku, dwukrotnie nominowany do Nagrody im. Janusza A. Zajdla.

Wystąpienia gości specjalnych przeplatane będą ciekawymi zabawami networkingowymi, podczas których uczestniczki będą miały okazję się lepiej poznać. Nie  zabraknie niespodzianek i dobrej zabawy, którą zapewni Hurt Luster, warszawska grupa improwizacji teatralnej, tworzona przez Joannę Pawluśkiewicz, Aleksandrę Markowską i Martę Iwaszkiewicz.

Projekt powstał z inicjatywy Come Creations Group. Partnerami wydarzenia są Essence Klinika Piękna, Revitalash , One Ingredient, Vo-lo, Love The Dress, Tristan Hotel & SPA, IZAR Repechage, BSC Mokotów, e-condimenta, Fabryka Grzechów, Wydawnictwo SQN, Magazyn Sens.

Wenusjanki

Idea projektu narodziła się 3 lata temu, kiedy to odbyły się pierwsze spotkania w Krakowie, Warszawie i Kielcach. Po 3 latach Wenusjanki stanowią jedną z większych inicjatyw skupiających wokół siebie kobiety w różnym wieku, reprezentantki różnych branż i zawodów, które łączy jedno – chęć poznawania innych i otaczającego je świata. Więcej informacji na temat zbliżających się wydarzeń: oraz na fanpage’u:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze