1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Warszawa kobiet

Warszawa kobiet

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Lato prawie dobiega końca, w głowie jeszcze mamy wspomnienia z tych dalszych i bliższych wakacyjnych wypadów. Rozjaśnione końcówki i złocista opalenizna to z pewnością miłe pamiątki, ale jak pozbyć się tych mniej przyjemnych, jak przesuszone włosy, czy odwodniona, pozbawiona sprężystości skóra?

Wrzesień to idealny moment, aby poprzez stosowne zabiegi kosmetyczne zafundować naszemu ciału wzmożoną regenerację i odnowę. Wybór dobrego i sprawdzonego gabinetu kosmetycznego czy właściwych zabiegów nie jest jednak łatwy. W takich momentach niezawodne okazują się być przyjaciółki, które polecą najlepsze miejsce, bo wiedzą czego szukasz i czego oczekujesz. Ale co zrobić w sytuacji, gdy koleżanka nie odbiera telefonu albo żadna z  przyjaciółek nie korzystała jeszcze z zabiegu, który nas interesuje? Właśnie dla takich kobiet i ich znajomych grupa przyjaciółek ze stolicy postanowiła stworzyć Warszawę Kobiet, aby już nigdy żadna kobieta nie została sama ze swoimi wyborami i zawsze trafiała w najlepsze miejsce.

Statystki pokazują, że aż 93 % Polek deklaruje, że kobiety powinny dbać o swój młody wygląd. Dzięki temu czują się atrakcyjniejsze, a przez to bardziej pewne siebie. W drogeriach  aptekach półki uginają się pod kosmetykami, które ponoć pomogą zatrzymać czas albo nawet odjąć kilka lat. Ze względu na masową produkcję kremów często ich struktura i skład nie uwzględniają indywidualnych wymagań skóry. Ile kobiet, tyle przypadłości i rodzajów cery. W związku z tym co raz częściej w ramach walki z upływającym czasem decydują się na korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Stając przed wyborem kliniki, lekarza czy konkretnego zabiegu najchętniej sięgają po radę koleżanki. Innym krokiem jest szukanie pomocy w internecie. Przeglądają liczne wpisy na forach internetowych. Jednak są one najczęściej anonimowe, więc cieżko jest im zaufać. Co więcej większość Polek jest przekonana, że zabiegi medycyny estetycznej wiążą się z dużym kosztem i nie będą mogły sobie pozwolić na tego typu wydatek, aby w zadowalającym stopniu poprawić swój wygląd.

Wychodząc na przeciw takim dylematom, powstała Warszawa Kobiet, czyli klub oferujący spersonalizowaną kartę uprawniającą do korzystania z usług z zakresu health & beauty oraz club & restaurant. Wszystkie miejsca i usługi są sprawdzone i warte polecenia. Przykładowe usługi z zakresu medycyny estetycznej to: depilacja laserowa, fotoodmładzanie, zabieg kriolipolizy, drenaż limfatyczny, czy kuracja czystym kolagenem. Ponadto karta oferuje oryginalne przyjemności jak bezpłatne wejścia i welcome drink w najlepszych klubach w stolicy lub codziennie bezpłatna  kawa w modnej warszawskiej kawiarni AiOLI.

Jak to działa?

Kupując kartę płacisz tylko raz, to nie jest abonament. Każdy pakiet to 3 jednorazowe usługi z zakresu health & beauty o wartości 500 zł oraz 1 usługa z zakresu club & restaurant o wartości nawet 1500zł w skali roku, z której możesz korzystać codziennie.

Dodatkowym atutem posiadania z karty Warszawa Kobiet, jest dostęp do ofert specjalnych. Każda klubowiczka otrzymuje co najmniej 50 % zniżki na kolejne zabiegi w klinikach partnerskich.

"Przede wszystkim chciałyśmy podpowiedzieć kobietom, które gabinety kosmetyczne są warte polecenia i gdzie wykonamy najskuteczniejsze zabiegi.

Kiedy stajemy przed pytaniem „jakiemu lekarzowi czy kosmetyczce polecić swoją urodę?”, często potrzebujemy porady koleżanki, która nas rozumie i która też kiedyś musiała sobie na to pytanie odpowiedzieć. To jest właśnie nasza idea - polecić kobietom usługi sprawdzone przez nas same, które skutecznie poprawią nasz wygląd i samopoczucie" - mówi Sylwia Sadecka pomysłodawczyni Klubu Warszawa Kobiet. „Karta Warszawa Kobiet to także smart shopping-koszt karty jest mniejszy niż regularna cena, którą musiałybyśmy zapłacić za jeden zabieg. A w pakiecie otrzymujemy aż trzy takie zabiegi!”-dodaje.

W sierpniu klub Warszawa Kobiet obchodzi swoje 1 urodziny i z tej okazji na wszystkie kobiety czeka wyjątkowy prezent - przez cały miesiąc koszt zakupu karty to jedyne 100 zł!

Klub Warszawa Kobiet organizuje także spotkania coachingowe, skupione wokół tematów z zakresu  heath & beauty. Od września oferta klubu będzie stopniowo rozszerzana, pojawią się nowe pakiety dopasowane do indywidualnych potrzeb klientek. W niedalekiej przyszłości możemy się również spodziewać pakietu medycznego, który będzie zawierał kompleksowe badania dla kobiet. Wszystkie informacje dotyczące klubu, dostępnych pakietów i dodatkowych promocji, znajdują się na stronie

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze