1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

"RÓŻ SIĘ! Poznaj siebie" - warsztaty

Ada Jakimowicz i Ewa Jaczewska
Coaching rozwoju osobistego i aktywności fizycznej. Cykl szkoleń poświęconych poznawaniu siebie i własnych potrzeb.

Być może powrócisz do swoich marzeń, zaniechanych celów - zaczniesz działać!

Jeżeli: - czujesz potrzebę realnej zmiany w swoim życiu; - chcesz bliżej przyjrzeć się swoim zasobom, planom i celom; - szukasz motywacji i wsparcia w twórczym działaniu; - szukasz narzędzi i wskazówek aby skutecznie realizować swoje cele i marzenia; - chcesz aby regularna aktywność fizyczna stała się Twoim nałogiem; - jesteś gotowy/gotowa podarować sobie czas tylko dla siebie;

te warsztaty są dla Ciebie!

Kubuś Puchatek zwykł mawiać: „żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce!”. Brzmi znajomo? Niestety tak.

Często jesteśmy niezadowoleni z naszego życia, pracy, z tego jak wyglądamy, co robimy lub nie robimy… i narzekamy. Szybko tracimy motywację do działania a zyskujemy motywację do nic nierobienia, jak rzekomy Kubuś Puchatek:)

Tymczasem motywacja jest kluczowym słowem, żeby iść naprzód, osiągać cele i być szczęśliwym. często widzimy u swoich klientów jak brak motywacji lub jej spadek negatywnie wpływa na postępy i osiąganie zamierzonego celu.

Ada - psycholog, trenerka personalna i rozwoju osobistego, współautorka książki "Adios kilogramos" oraz zestawu ćwiczeń w książce "Uczta dla dwojga";

Ewa - coach, trenerka rozwoju osobistego i pełnoetatowa mama trójki dzieci.

Postanowiłyśmy połączyć siły i nasze specjalizacje, by motywować innych do działania.

Będziemy aktywizować nasze umysły i ciała, bo wierzymy, że tylko takie równoległe działanie przełoży się na sukces.

To program warsztatów, dzięki którym zaczniesz żyć świadomie, aktywnie, w zgodzie ze sobą, w poczuciu satysfakcji z tego kim jesteś, co robisz!

Skąd pomysł na taki program szkoleniowy?  - z obserwacji nas samych, z naszej pracy z klientami (jako trener personalny, coach, psycholog, etatowy rodzic:).

Nasz pierwszy program kierujemy do kobiet, bo to one przytłoczone ilością ról jakie pełnią,  często wygórowaniami oczekiwaniami wobec siebie, zapominają, co jest ważne dla nich samych.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze