1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Zapraszamy na „Spotkanie w kobiecym stylu”

Motto Spotkań: „Masz prawo być idealnie nieidealną, lecz Twoim obowiązkiem jest być szczęśliwą kobietą”.

Spotkanie, z Agnieszką Maciąg w roli Gościa Specjalnego, odbędzie się w Krakowie 7 października oraz w Warszawie 21 października. Będzie cudownie, energetycznie i magicznie!

Ponadto wystąpią: Dagmara Skalska, Ola Budzyńska, Magdalena Malicka oraz Karolina i Maciej Szaciłło

Magdalena Malicka będzie miała Wystąpienie pt. "Szczęścia i pewności siebie można się nauczyć", podczas którego opowie jak odbudować swoją pewność oraz jak wyznaczać sobie cele, by spełniać swoje marzenia, by każdy dzień był krokiem dużym lub małym na drodze do Twojego sukcesu - czymkolwiek on dla Ciebie jest   Dagmara Skalska (Projekt Egoistka) podczas swojego Wystąpienia, którego tematem będzie „Egoizm to nie grzech”, opowie m.in czym jest szczęście, jak pozytywny egoizm wpływa na szczęście, co to jest wewnętrzy spokój i dlaczego to podstawa szczęścia oraz pozytywnego egoizmu, a także co blokuje przepływ życiowej energii i w jaki sposób uwolnić się od blokad.

Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu) będzie miała Wystąpienie pt. "Czy dobra organizacja to odhaczanie zadań, czyli mity na temat kobiecego zarządzania sobą w czasie" – będzie o zarządzaniu sobą w czasie, o tym czy na pewno trzeba wciąż więcej i szybciej? I czy musimy być ciągle takie zajęte, podczas gdy tak naprawdę chodzi o to, żebyśmy żyły w zgodzie ze sobą.

Karolina i Maciej Szaciłło w Wystąpieniu p.t "Ajurweda, czyli Twoja droga do równowagi" opowiedzą m.in. o poziomach zdrowia i choroby wg Ajurwedy, omówią ajurwedyjską koncepcję 5 żywiołów (w jaki naturalny sposób można podnosić poziom energii w naszym życiu).

Agnieszka Maciąg – GOŚĆ SPECJALNY w swoim Wystąpieniu opowie jakie są Jej sposoby na osiąganie i zachowanie w swoim życiu poczucia radości, pełni zdrowia oraz sensu i harmonii, opowie również o tym w jaki sposób celebrować codzienność.

Dodatkowo podczas Eventu dowiesz się od naszych Prelegentów o tym:

  • że warto podążać za swoimi pasjami oraz że każdy ma prawo być zagubionym lecz również każdy ma obowiązek być szczęśliwym człowiekiem
  • jak akceptować siebie, szanować siebie i w końcu jak siebie POKOCHAĆ
  • poznasz prawdziwe historie cudownych osób, które dziś są szczęśliwe i spełnione
  • będziesz miała okazję poznać wspaniałe, aktywne kobiety, które tak jak Ty będą uczestniczkami naszego spotkania – to idealna okazja do wymiany kontaktów
  • wyjdziesz z naszego spotkania naładowana niezłą dawką energii : ) – TO GWARANTUJEMY!!
Szczegóły na

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze