1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Pomysł na luksusowy wypoczynek

Woda, las, spokój i cisza, a przy tym wygodne pokoje, smaczne jedzenie i rozmaite atrakcje w ekskluzywnym hotelu – to jeden z doskonałych sposobów na relaks.

W samym Centrum Polski, pośród lasów, nad brzegiem Zalewu Sulejowskiego znajduje się . Ponieważ właściciele całego kompleksu, kierowali się zarówno potrzebami klientów biznesowych, jak i gości indywidualnych, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Hotel dysponuje nie tylko przestronnymi i kompleksowo wyposażonymi pokojami, basenem krytym, łaźnią parową, sauną fińską, ale przede wszystkim największym w regionie Instytutem SPA & Wellness,  gdzie w 9 profesjonalnie wyposażonych gabinetach odnowy biologicznej oferuje swoim gościom hydroterapię, zabiegi na twarz, zabiegi na ciało oraz różnego rodzaju masaże.

Nie ulega wątpliwości, że ważnym punktem wypoczynku jest także dobre, urozmaicone jedzenie. Dlatego smakosze mają do wyboru, dania kuchni polskiej i światowej, serwowane w jednej z trzech restauracji.

Jednym z wyróżników Hotelu MAGELLAN jest amfiteatr leśny na terenie, zbudowany na kształt antycznego teatru greckiego -to doskonałe miejsce do organizacji pikników, biesiad i imprez grillowych zarówno zimą, jak i w porze letniej. Klub dysponuje także letnim tarasem, który pozwala na organizację imprez scenicznych i koncertów.

Każdy z gości hotelu ma swoje indywidualne gusta i preferencje jeśli chodzi o wypoczynek. Ponieważ lokalizacja hotelu sprzyja rekreacji na świeżym powietrzu, w ofercie znaleźć można: przejażdżki terenowe (bryczką, saniami, rowerem), jazdę konną, sporty ekstremalne (skoki spadochronowe, loty szybowcem i balonem, wspinaczka ściankowa, jazda qudami), wycieczki krajoznawcze (Rezerwat Żubra, Skansen rzeki Pilicy, Niebieskie Źródła), sporty wodne (wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych, żaglówek), imprezy integracyjne (paintball, survival), konkurencje sportowe (łucznictwo, mecze piłki nożnej i siatkowej).

Hotel MAGELLAN to doskonałe miejsce na organizację konferencji, bankietów, targów i innych spotkań. Grupy zorganizowane mają do dyspozycji osiem sal konferencyjnych, profesjonalnie wyposażonych i klimatyzowanych.

Specjalna oferta – „ENERIA ŻYWIOŁÓW”

Dla osób, które nie mają w tym roku możliwości wyjechania na wakacje, MAGELLAN przygotował specjalną ofertę promocyjną w terminie od 5 do 7 sierpnia.  Weekendowy pobyt oczyszczający obejmuje 2 noclegi w pokojach jedno lub dwuosobowych i pakiet kulinarny wg Kuchni Pięciu Przemian. W ramach pobytu Hotel oferuje także masaż misami tybetańskimi, jogę i medytację z instruktorem, oczyszczające zabiegi Spa, warsztaty gotowania według Kuchni Pięciu Przemian, choreoterapię, orzeźwiające kąpiele w  kompleksie basenowym, wizytę w saunie suchej i łaźni parowej.

Więcej informacji na

Hotel MAGELLAN znajduje się zaledwie 50 km od Łodzi i 100 km od Stolicy. Zobacz mapkę dojazdu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze