1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Styl Życia
 4. >
 5. Targi Healthy Lifestyle Show – Zacznij Zdrowy Styl Życia!

Targi Healthy Lifestyle Show – Zacznij Zdrowy Styl Życia!

Jesteśmy częścią eventu Healthy LifeStyle Show 2018 - festiwal zdrowego stylu życia. Warto tam być 24-25 lutego – PGE Narodowy. Gościem Specjalnym w sobotę (24 lutego) będzie Katarzyna Błażejewska-Stuhr, która podpowie jak w 90 dni zgubić nadprogramowe kilogramy, a w niedzielę (25 lutego) Monika Mrozowska poprowadzi wystąpienie na temat zdrowego żywienia.

Zawsze jest dobry czas na zmiany! Doskonałe samopoczucie i szczupła sylwetka nie muszą być odkładanymi na półkę marzeniami. Wystarczy pierwszy krok, który przewartościuje jakość i sposób  postrzegania życia. Pozwoli porzucić stare przyzwyczajenia i pod opieką specjalistów opuścić strefę komfortu. O tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy dzień zapowiada się jako ważna lekcja motywacji do walki o lepszą wersję samych siebie, przekonacie się podczas festiwalu zdrowego stylu życia.

HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018 to jedyne wydarzenie w Polsce, które koncentruje w jednym miejscu najlepszych specjalistów ze świata dietetyki, sportu oraz zdrowia. Największe autorytety zdradzą Ci tajniki dobrego wyglądu oraz witalności. Zmień z nami swoje życie!

Jeśli wydaje Ci się, że zdrowy styl życia to wyłącznie batoniki proteinowe oraz godziny spędzone na siłowni, jesteś w ogromnym błędzie. Podczas naszego wydarzenia będziesz miał możliwość spróbowania swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, dowiesz się w jaki sposób ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy oraz poznasz wiele modeli diety. Nie popadamy w skrajności, nie sugerujemy słuszności wyboru jednego stylu odżywiania i treningu. Atleci na diecie Paleo, kulturyści na diecie wegańskiej, jogini podczas głodówki oczyszczającej oraz zwolennicy tradycyjnej, ale zdrowej kuchni polskiej – każdy znajdzie coś dla siebie! A po świecie zdrowia i fit formy oprowadzi Was nikt inny, jak Ewa Chodakowska, niekwestionowana królowa fitnessu oraz trener Be Active Team Tomasz Choiński - Ambasadorzy wydarzenia. Jak również wielu innych entuzjastów sportu i zdrowego stylu życia. Bądźcie w tych dniach z nami na PGE Narodowym! :)

Zbilansowana dieta, fitness, zdrowa żywność, ekologia, sport, zdrowie i uroda to tylko niektóre hasła, wokół których koncentrować się będzie wydarzenie.

W programie imprezy oprócz samej wystawy targowej przewidziane są liczne wydarzenia towarzyszące. Podczas HEALTHY LIFESTYLE CONGRESS - konferencji poświęconej tematyce zdrowego stylu życia, głos zabiorą wykwalifikowani, znani i wybitni w tej branży eksperci. Posłuchamy między innymi o:

 • podstawowych błędach żywieniowych w diecie XXI wieku,
 • sposobach na zapobieganie kontuzjom wśród biegaczy,
 • powodach dlaczego warto zrobić detoks organizmu,
 • faktach i mitach dotyczących SuperFoods,
 • jak w 90 dni zgubić nadprogramowe kilogramy?
 • jak gotować, żeby nie wydawać fortuny, a jeść super zdrowo?
To tylko niektóre tajniki cennej wiedzy jaką uzyskacie. Czeka na Was o wiele więcej! J

Spotkaj się na żywo z Ewą Chodakowską, Tomaszem Choińskim, Karoliną Kowalkiewicz, Fit Lovers, Anną Szczypczyńską, Siostrami Bukowskimi, Anką Dziedzic, Mariuszem Mróz, Natalią Gacką, Fit Matką Wariatką, Justyną Mizerą, Katarzyną Błażejewska-Stuhr, Moniką Mrozowską oraz innymi Gwiazdami Sportu i Dietetyki!

Każdego dnia targów, na Scenie Głównej będą odbywały się treningi z najbardziej znanymi Trenerami Fitness. W programie m.in.:

 • Trening mięśni brzucha z Anną Dziedzic
 • Be Active Tour z Ewą Chodakowską
 • Tsunami - Maksymalne spalanie – Klaudii Szczęsnej i Dariusza Rzepeckiego
 • HOT interval training z Aleksandrą Rożnowską
 • Trening #Movement z Mateuszem Jasińskim
 • Zumba Fitness Izabeli Kin-Jandy
Ambasadorami Targów są najpopularniejsze obecnie gwiazdy fitnessu Ewa Chodakowska i Tomasz Choiński. Weź udział w ich treningu!

Oprócz możliwości wysłuchania wykładu lub uczestniczenia w treningu, organizatorzy zapewniają specjalnie wydzieloną strefę dla fanów, w której będzie możliwość spotkania z Gośćmi Specjalnymi oraz Ambasadorami - otrzymania autografu i wykonania wspólnego zdjęcia.

Wśród pozostałych atrakcji wydarzenia przewidziane są warsztaty dietetyczne, strefa badań wydolnościowych, pokaz sztuk walki, strefa metamorfozy, warsztaty jogi oraz strefa chillout’u i wiele wiele innych.

Do zobaczenia na PGE Narodowym!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze