1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Wydawnictwo Zwierciadło Zaprasza na 9 Warszawskie Targi Książki!

Od 17 do 20 maja odbywać się będą Warszawskie Targi Książki. Podczas Targów odwiedzający będą mieli szansę zapoznać się z ofertą polskich wydawnictw a także wziąć udział w licznych spotkaniach z autorami. Oprócz tego odbędą się warsztaty dla dorosłych i dzieci oraz panele dyskusyjne.

Wydawnictwo Zwierciadło zaplanowało na tę okazję spotkania z autorami takimi jak:

Karolina i Maciej Szaciłło, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Alina Gutek, Wojciech Eichelberger, Ałbena Grabowska, Katarzyna Miller i Bartek Jędrzejak.

Wydawnictwo Zwierciadło będzie w tym roku gościć na stanowisku Ateneum nr 104/D18 a także na stanowisku Nexto nr 44/BK. Znajdą się na nich książki, m.in. takie jak: Zdrowa tarczyca autorstwa Karoliny i Macieja Szaciłłów. Książka zawiera kompleksowe, odpowiednio zbilansowane jesienno-zimowe oraz wiosenno-letnie menu dla osób z niedoczynnością tarczycy oraz chorobą Hashimoto. Książka została przygotowana przy wsparciu specjalistów - dietetyczki i konsultanta ajurwedyjskiego.

Superkoktajle, najnowsza książka Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr, autorki bestsellerowej serii Koktajle, zawiera 70 przepisów na koktajle, wzbogacone o superfoods, czyli produkty o największej zawartości cennych składników odżywczych, witamin i minerałów. Kolejną nowością autorki, przygotowaną we współpracy z Moniką Mrozowską jest Uczta dla maluszka, w której znajduje się wszystko, co każdy rodzic powinien wiedzieć o żywieniu dziecka i przygotowywaniu odpowiednio zbilansowanych i smacznych posiłków dla najmłodszych – od chwili wprowadzenia pierwszych pokarmów do 5. roku życia.

Niezwykle interesującą pozycją wśród książek wydawnictwa jest Patchworkowe Rodziny Wojciecha Eichelbergera i Aliny Gutek, w której autorzy rozprawiają się z najczęściej występującymi problemami, z którymi zmagają się członkowie rodzin patchworkowych, których struktura bywa bardzo złożona. Poruszają takie kwestie jak skuteczna komunikacja, budowanie relacji z byłymi partnerami i ich nowymi rodzinami, jak organizować codzienność, żeby dzielić energię równo między wszystkich.

Najnowsza książka Katarzyny Miller, znanej i cenionej psycholożki, Życie jest fajne została napisana we współpracy z Małgorzatą Szcześniak. Jest to ciepły, zabawny poradnik, który zawiera odpowiedzi na wiele nurtujących kobiety pytań. Podsuwa ona także rozwiązania wielu codziennych problemów. Udowadnia, że życie współczesnej kobiety jest niezwykle długie i pomieści wszystko: miłość, romans, pracę i dziecko, ale także chorobę, pustkę, błędy czy traumatyczne przeżycia, z których zawsze możemy wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Męska sprawa Bartka Jędrzejaka to książka dla tych mniej lub bardziej zarośniętych, dla niezdecydowanych i niepewnych w kwestii wyboru optymalnego dla siebie zarostu. To również poradnik dla tych, którzy chcieliby sami, bez pomocy specjalisty poradzić sobie w domu. Książka odkłamuje pewne mity o brodzie, a także przybliża pracę barbera i wyjaśnia w czym może pomóc lub doradzić – opisane są tutaj wszystkie etapy pielęgnacji brody w salonie.

Nowe wydanie powieści jednej z najlepszych polskich pisarek Ałbeny Grabowskiej – Lot nisko nad ziemią, to studium powrotu do życia po trudnych doświadczeniach życiowych, które nie dają jednoznacznych odpowiedzi. To także doskonale napisane studium życia współczesnej kobiety – jej marzeń, szczęścia i rozpaczy, trzymające w napięciu od pierwszych stron, aż do zaskakującego zakończenia.

PLAN WYDARZEŃ

Wydawnictwo Zwierciadło zaprasza na spotkania z autorami w sobotę i niedzielę, w godzinach:

Sobota 19 maja 11:20 Karolina i Maciej Szaciłło - Stoisko Ateneum 104/D18 14:00 Katarzyna Błażejewska-Stuhr - Stoisko Ateneum 104/D18 15:00 Panel dyskusyjny "Książka jest kobietą" z udziałem Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr i Aliny Gutek - Sala Amsterdam

Niedziela 20 maja 11:20 Wojciech Eichelberger i Alina Gutek - Stoisko Ateneum 104/D18 12:00 Ałbena Grabowska - Stoisko Ateneum 104/D18 13:45 Katarzyna Miller - Stoisko Ateneum 104/D18 15:00 Katarzyna Miller - Stoisko Nexto 44/BK 15:00 Bartek Jędrzejak - Stoisko Ateneum 104/D18 Pełną ofertę Wydawnictwa Zwierciadło znaleźć można na stronie https://zwierciadlo.pl/sklep/

 

TARGI KSIĄŻKI | 17-20.05.2018 | STOISKO Ateneum 104/D18 i Stoisko Nexto 44/BK

PGE NARODOWY, UL. PONIATOWSKIEGO 1

KAROLINA I MACIEJ SZACIŁŁO - eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia. Wspólnie prowadzą kursy, szkolenia oraz warsztaty zdrowego gotowania i medytacji. Maciej od lat gotuje w lubianych programach telewizyjnych. Autorzy książek: Dieta RAW FOOD, Zdrowa tarczyca, Jedzenie które leczy, Na szczęście, Jem to co kocham i chudnę, Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem.

KATARZYNA BŁAŻEJEWSKA-STUHR – dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Wyznaje zasadę, że można jeść niemal wszystko, ważne są proporcje. W proponowanych dietach, jak również w edukacji pacjentów kładzie nacisk na produkty sezonowe, regionalne i – co ważne – naturalne. Autorka bestsellerowych książek, m.in. Superkoktajle, Uczta dla maluszka, Bestsellerowe Koktajle dla zdrowia i urody, Adios kilogramos

KATARZYNA MILLER – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną. Autorka i współautorka wielu książek, m.in.  Życie jest fajne, Instrukcja obsługi kobiety, Instrukcja obsługi faceta, Nie bój się życia, Chcę być kochana tak jak chcę, Seksownik. Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło”.

AŁBENA GRABOWSKA - pisarka, lekarz neurolog-epileptolog. Matka trójki dzieci, która nie wyobraża sobie życia bez pisania. Wydała między innymi kryminał Ostatnia chowa klucz, powieści: Lot nisko nad ziemią, Coraz mniej olśnień, Lady M., trzytomową sagę Stulecie Winnych oraz trylogię Alicja w krainie czasów. W 2015 wyróżniona nagrodą „Pióro“ na Festiwalu Literatury Kobiet za 1 część sagi „Stulecie winnych – ci, którzy przeżyli”.

MAŁGORZATA SZCZEŚNIAK – polonistka, pedagog, dziennikarka. Była redaktorką prowadzącą w miesięcznikach o tematyce kobiecej. Autorka poradnika psychologicznego Sukces w rozmiarze XXL

BARTEK JĘDRZEJAK - prezenter, dziennikarz TVN. Na stałe pojawia się w programie „Dzień dobry TVN”. Autor licznych reportaży, felietonów i cykli telewizyjnych. Wykładowca Studium Dziennikarstwa Radiowego, Telewizyjnego i Realizacji Dźwięku. Wiele lat pracował  w TVP, współtworzył takie programy jak Wiadomości, Panorama, Teleexpress.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze