1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Sale weselne w mieście kontra sale weselne poza miastem: którą z nich wybrać?

Sale weselne w mieście kontra sale weselne poza miastem: którą z nich wybrać?

Wybór sali weselnej to jedna z najpoważniejszych decyzji, jaką muszą podjąć przyszli małżonkowie. Muszą to zrobić także odpowiednio wcześnie, gdyż najlepsze sale weselne Małopolska są rezerwowane już na 1-2 lata przed terminem ślubu. Przyszli małżonkowie najczęściej wahają się, czy lepiej postawić na wygodę i zarezerwować salę weselną w mieście, czy też na niepowtarzalny klimat i wybrać obiekt zlokalizowany poza miastem. Sprawdźmy, jakie wady oraz zalety posiada każde z tych rozwiązań.

Miejskie sale weselne Małopolska – urban wedding dla wymagających

Najważniejszą zaletą sali weselnych położonych w mieście jest ich korzystna lokalizacja. Wybierając taki lokal nie musimy się bowiem martwić o to, czy wszystkim zaproszonym gościom uda się do niego trafić oraz punktualnie zjawić na naszym przyjęciu weselnym. Małopolskie sale weselne zlokalizowane np. w Krakowie mogą być bowiem odwiedzone zarówno przy skorzystaniu z komunikacji miejskiej, taksówki, jak i własnego auta.

Dzięki korzystnej lokalizacji sali weselnej w mieście nie musimy się więc troszczyć o wynajęcie naszego własnego środka transportu, który dowiezie wszystkich gości na miejsce zabawy. To oszczędność naszego czasu oraz pieniędzy, gdyż sam wynajem autokaru wraz z kierowcą nie należy niestety do najtańszych, zarówno w Małopolsce, jak i w pozostałych częściach naszego kraju.

Organizacja zabawy weselnej w mieście to także doskonały wybór dla par, którym zależy na nowoczesnym i eleganckim przyjęciu weselnym. Zlokalizowane w mieście obiekty weselne to bowiem najczęściej prestiżowe hotele, restauracje oraz domy weselne, które przyciągają przyszłych małżonków swoim eleganckim i wykwintnym klimatem. Jeśli więc zależy nam na organizacji szykownego i eleganckiego przyjęcia weselnego, obiekt weselny zlokalizowany w mieście z pewnością najlepiej spełni nasze oczekiwania.

Sale weselne Małopolska z dala od wielkomiejskiego zgiełku

Osoby, które z kolei chciałyby, aby ich wesele było swoistą odskocznią od wielkomiejskiego zgiełku powinny zainteresować się obiektami weselnymi zlokalizowanymi poza miastem. Nie oznacza to jednak, że aby z powodzeniem zorganizować wesele za miastem, musimy odjeżdżać od niego wiele kilometrów! Już na obrzeżach Krakowa i innych małopolskich miast także znajdziemy bowiem liczne obiekty weselne, które zachwycą wszystkich miłośników natury swoim rustykalnym i naturalnym klimatem.

Organizacja wesela za miastem to także doskonały pomysł na wesele latem i wiosną, kiedy piękna pogoda wprost zachęca nas do tego, by swoją zabawę zorganizować na świeżym powietrzu. Taka propozycja z pewnością zachwyci wszystkich miłośników przyrody i natury, którzy chcieliby na swoim weselu wyczarować naturalny klimat.

Wybierając sale weselne Małopolska położone poza miastem musimy jednak pamiętać, aby zadbać o zapewnienie wszystkim naszym gościom komfortowego dojazdu na miejsce uroczystości. Najlepiej w tym celu sprawdzi się indywidualnie zorganizowany transport, który zadba o bezpieczne dowiezienie oraz odwiezienie do miasta wszystkich niezmotoryzowanych gości. Wybierając salą weselną położoną daleko od miasta warto także zadbać o wynajęcie pokojów dla gości, w których odpoczną przed udaniem się w podróż powrotną do domu.

Najlepsze małopolskie sale weselne wyszukasz online

Wybór lokalizacji sali weselnej to jedna z najważniejszych decyzji, jaką muszą podjąć przyszli małżonkowie poszukujący swojego idealnego obiektu weselnego. W jej podjęciu pomocny będzie portal ślubny, na którym znajdziemy największy wybór obiektów weselnych, w tym . Wśród nich możemy wyszukać zarówno sale weselne zlokalizowane w Krakowie i innych małopolskich miastach, jak i obiekty weselne położone poza miastem. Które z nich ostatecznie wybierzemy – to już zależy od naszych preferencji.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze