1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Targi Książki Kulinarnej już za Nami!

Zobacz galerię 15 Zdjęć
W miniony weekend odbyły się Targi Książki Kulinarnej w Qchni Artystycznej. Dziękujemy za liczne odwiedziny stoiska Wydawnictwa Zwierciadło, a także za udział w spotkaniach z naszymi autorami.

W miniony weekend odbyły się Targi Książki Kulinarnej w Qchni Artystycznej.  Dziękujemy za liczne odwiedziny stoiska Wydawnictwa Zwierciadło, a także za udział w spotkaniach z naszymi autorami.

Karolina i Maciej Szaciłło opowiadali o tym dla kogo jest dieta raw food, podzielili się swoimi sprawdzonymi metodami jak przetrwać upalne dni - oczywiście za pomocą żywienia. Eliza Mórawska w rozmowie z Dominiką Biegańską opowiedziała jak wygląda blogowanie od kuchni.

 

Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzących wydarzeniach podczas których możemy się spotkać. Już niedługo szczegóły!

Karolina i Maciej Szaciłło - eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia. Wspólnie prowadzą szkolenia, warsztaty zdrowego odżywania, a także medytacji. Są autorami popularnych poradników dietetycznych, m.in. "Jedzenie, które leczy", "Zdrowa tarczyca", "Dieta Raw Food". Prowadzą blog . A już wkrótce premiera ich kolejnej książki pt. "Depresja. Jedzenie, które leczy". https://zwierciadlo.pl/autor/karolina-i-maciej-szacillo

Eliza Mórawska - autorka książki "White Plate. Na zdrowie", a od 2006 r. prowadzi jednego z najpopularniejszych blogów kulinarnych . Wielokrotnie nagradzana za promowanie kultury kulinarnej w epoce fast-foodów, uznana za jedną z 30 najbardziej wpływowych postaci polskiej blogosfery ostatnich 10 lat. Miłośniczka podróży kulinarnych oraz staropolskich przepisów, które chętnie unowocześnia i propaguje na swoim blogu. Z wykształcenia dziennikarz. https://zwierciadlo.pl/autor/eliza-morawska

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze