1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. UNICEF: Uratuj dziecko w Sudanie Południowym

UNICEF: Uratuj dziecko w Sudanie Południowym

Lemi ma zaledwie 6 miesięcy. Chłopiec umiera z głodu. Jest zbyt słaby, aby otworzyć oczy. Cierpi z powodu zapalenia żołądka i jelit - ból towarzyszy mu cały czas.

 

W Sudanie Południowym liczba dzieci cierpiących z powodu niedożywienia sięgnęła krytycznego poziomu. Ćwierć miliona maluszków jest zagrożonych śmiercią głodową. Widmo kolejnej epidemii głodu jest bliskie.

Sytuacja jest dramatyczna, ale działając razem możemy pomóc umierającym z głodu dzieciom! Przekaż darowiznę i uratuj jedno z nich.

Dzięki Twojemu wsparciu podamy niedożywionemu dziecku żywność terapeutyczną z orzeszków ziemnych, którą UNICEF od lat z powodzeniem stosuje w leczeniu niedożywienia. Wystarczą 3 saszetki dziennie, aby w ciągu tygodnia mały pacjent przybrał na wadze kilogram, a jego organizm otrzymał niezbędne do rozwoju składniki. Ratująca życie trzytygodniowa terapia kosztuje zaledwie 93 zł.

 

Czasami wystarczy tak niewiele, aby uratować czyjeś życie.

Pamiętaj, że liczy się każda Twoja wpłata. Działając razem uratujemy Lemiego oraz inne cierpiące z głodu dzieci w Sudanie Południowym.

Dziękujemy, za Twoją pomoc!

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze