1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Miłość ponad wszystko! Walentynki z marką Fyrklövern

Miłość ponad wszystko! Walentynki z marką Fyrklövern

Zobacz galerię 7 Zdjęć
Romantyczna kolacja, spacer po parku, czy tańce do białego rana – Walentynki świętować możemy na wiele sposobów. I choć trwają tylko jeden dzień warto przedłużyć je na całe życie! Z okazji Dnia Zakochanych marka Fyrklövern przygotowała propozycję najbardziej romantycznych serwisów, które idealnie sprawdzą się podczas Walentynkowych spotkań.

Great Moments become memories for life! To motto, przyświecało Marii Montazami podczas pracy nad serwisem Moments!  Uroczy design, wzór w stylu vintage, motyw białych pereł oraz prawdziwa platyna – to połączenie, które sprawi, że spotkania przy tak zaaranżowanym stole pozostaną we wspomnieniach na zawsze.

Kwiaty, biżuteria,  perfumy i szampan to luksusowe prezenty idealne na prezent walentynkowy dla ukochanej - w oprawie kieliszków, zdobionych unikatowym kryształowym szlifem doskonale pasują na Walentynkowe spotkanie.

Serwis SONJA został zaprojektowany w hołdzie miłości by uczcić złotą rocznicę ślubu norweskiej pary królewskiej. Cudowne białe orchidee, pachnące frezje i zielony mirt, jak z królewskiego bukietu ślubnego są uroczą ozdobą tej niezwykle eleganckiej porcelany, która jest wprost idealna na Dzień Zakochanych. Harmonijne połączenie uniwersalnego designu i subtelnego kwiatowego wzoru sprawia, że serwis SONJA to prawdziwy, pełen finezji i elegancji majstersztyk!

Wyborny deser Walentynkowy w postaci pieczonej gruszki z czekoladą i nutą wanilii czy też sernik z bezą przygotowane na luksusowej, zdobione prawdziwą platyną porcelanie CELEBRATION będą idealnym smakołykiem z okazji Dnia zakochanych.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze