1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Nowość z serii smukłych i lekkich laptopów klasy premium, którą musisz mieć!

Zobacz galerię 10 Zdjęć
Wszystko wskazuje na to, że najnowszy model laptopa Zenbook 13 to coś, czego szuka każda kobieta. Sprawdzamy, co podoba nam się w nim najbardziej!

Wszystko wskazuje na to, że najnowszy model laptopa Zenbook 13 to coś, czego szuka każda kobieta. Ultrasmukły, lekki, wyposażony w unikalny ekran NanoEdge prezentuje się świetnie także dzięki stylowemu designe'owi - metalowej pokrywie z koncentrycznym wzorem inspirowanym filozofią Zen, a także zestawem anodyzowanych wykończeń: do wyboru w kolorze niebieskim (Royal Blue) oraz srebrnym (Icicle Silver).

Co podoba nam się w nim najbardziej? Przede wszystkim lekkość i rozmiar, który powoduje, że laptop ZenBook 13 możemy nosić ze sobą zawsze i wszędzie. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu ekranów o nowatorskiej konstrukcji NanoEdge. Ekrany NanoEdge są teraz wyposażone w ultrasmukłe ramki ze wszystkich czterech stron, co stwarza niezrównany stosunek ekranu do obudowy na poziomie 95%.

Ponadto model UX333 zachwyca imponującym wyposażeniem, które stanowi duże udogodnienie, zwłaszcza, gdy korzystamy z niego w podróży i poza domem. Laptop dysponuje zaawansowaną kamerą 3D na podczerwień (IR), co umożliwia szybkie i niezawodne logowanie bez użycia rąk za pośrednictwem usługi Windows Hello – nawet w słabo oświetlonych miejscach. ZenBook 13 jest także wyposażony w złącza i gniazdo USB oraz HDMI, a także czytnik kart microSD, dzięki czemu możemy łatwo podłączyć wszystkie swoje urządzenia peryferyjne.

Przydatną funkcją jest również ekskluzywny zawias ErgoLift, który został zaprojektowane do automatycznego podnoszenia klawiatury do najbardziej komfortowej pozycji do pisania. To tylko niektóre funkcje, które ułatwiają korzystanie z laptopa i umożliwiają ultraszybkie pobieranie plików i płynne strumieniowanie treści na większą odległość i przy stabilniejszym połączeniu sieciowym niż kiedykolwiek wcześniej.

Laptop ZenBook 13 to wyjątkowo wytrzymałe urządzenie - laptop przeszedł rygorystyczne testy, w tym m.in. rozszerzone testy funkcjonowania w trudnych warunkach, także na ekstremalnych wysokościach i temperaturach oraz przy bardzo wysokiej wilgotności powietrza.

Nowy model laptopa prezentuje się elegancko i przede wszystkim zmieści się praktycznie wszędzie - w każdej torbie, czy plecaku, a przy okazji nie waży dużo - wersja z ekranem matowym ma tylko 1,09 kg.

ZenBook 13 to absolutny gadżetowy must-have dla każdej bizneswomen, która chce się wyróżniać smukłym, praktycznym komputerem, który przyda się także przy wymagających zadaniach, tworzeniu kompleksowych dokumentów, gromadzeniu danych, obróbce zdjęć, edycji filmów, i wielu innych. Nowy model laptopa dostępny jest w sprzedaży od maja.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze