1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Loteria „Cały świat z kartą World MasterCard”

Loteria „Cały świat z kartą World MasterCard”

fot. 123rf.com
Każdy z nas choć raz w życiu zastanawiał się, gdzie poleciałby w wymarzoną podróż. Europa, Ameryka, a może egzotyczna Azja? Dzięki startującej 3 października loterii, wszystkie kontynenty stoją otworem przed posiadaczami kart płatniczych World MasterCard. Do 31 grudnia 2011 r. do wygrania jest 65 podwójnych voucherów na bilety lotnicze w dowolne miejsce na świecie.

Każdy z nas ma jakieś mniejsze lub większe marzenia. Ich realizowanie to jedna z największych przyjemności w życiu. Jak pomóc losowi, kiedy od lat śnimy o egzotycznych wyprawach, wycieczkach do ciepłych krajów i odkrywaniu nieznanych krain, a z różnych powodów nie możemy tych podróży zrealizować?

Właśnie wystartowała „Cały świat z kartą World MasterCard”. Aby powalczyć o podwójny bilet lotniczy w wybrane miejsce na Ziemi wystarczy dokonać przynajmniej jednej transakcji o wartości co najmniej 50 zł kartą World MasterCard i w tym samym tygodniu zgłosić ją za pośrednictwem strony internetowej .

Szczęśliwych 5 zwycięzców będzie losowanych raz w tygodniu, począwszy od 10 października 2011 roku. Co tydzień każdy z pięciu laureatów otrzyma dwa vouchery (podwójny voucher)  na bilety lotnicze – dla siebie i osoby towarzyszącej – o wartości 4000 zł każdy. Dzięki niemu będzie mógł spełnić swoje podróżnicze marzenia i wybrać się w dowolne miejsce na Ziemi.

Karta World MasterCard nie tylko pozwoli odkryć kraje, w których nigdy nie byliśmy, ale również przyda się podczas samej podróży - na imprezach, podczas zakupów, poznawania innych kultur, czy zwiedzania zabytków i lokalnych atrakcji. Jej używanie zwalnia nas bowiem z konieczności posiadania dużej ilości gotówki w portfelu, pozwala uniknąć kłopotów związanych z wymianą walut, a co ważne nie musimy kupować walut na cały wyjazd. Dlatego każdy podróżnik powinien mieć ją zawsze przy sobie.

Loterię „Cały świat z kartą World MasterCard” będzie wspierać kampania reklamowa obejmująca: radio – zarówno kampanię spotową, jak i dedykowaną mini audycję, prasę drukowaną, Internet, monitory LCD w delikatesach „Piotr i Paweł” i „Alma”, a także nośniki reklamowe na warszawskim lotnisku Okęcie.

Wszystkie informacje odnośnie szczegółów loterii będą dostępne od 3 października 2011 r.  na stronie .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze