1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Letnia Westwing Collection - urok domku na plaży w każdym wnętrzu

Letnia Westwing Collection - urok domku na plaży w każdym wnętrzu

W nowej Westwing Collection pojawiają się najlepiej sprzedające się modele w nowym, letnim stylu. (Fot. Materiały partnera)
Zobacz galerię 5 Zdjęć
Westwing Collection – Modern Natural to udany mariaż klimatu boho i stylu retro. W kolekcji inspirowanej słonecznym wybrzeżem Ibizy znajdziemy zarówno nowości, jak i bestsellery marki w nowej odsłonie.

W kolekcji Modern Natural są zarówno meble, jak i oświetlenie, artykuły dekoracyjne, a także produkty wpisujące się w najnowsze trendy, takie jak wiedeńska plecionka czy tekstylia inspirowane stylem Maroka. Naturalne materiały, takie jak len, drewno i rattan oraz kolory ziemi – beże, brązy i rdzawa czerwień  - zostały w niej przełamane mocnymi akcentami w postaci czarnego metalu i złotych dodatków.

Nowoczesne formy i mocne akcenty urozmaicają monochromatyczną kolorystykę; Westwing Collection Modern Natural (Fot. materiały partnera)

W kolekcji Modern Natural pojawiają się także odwołania do klasyki lat 70., szczególnie jeśli chodzi kolorystykę i formę.

Pracując nad nową kolekcją, pozostaliśmy wierni naszym najlepiej sprzedającym się produktom, nadając im nowy, letni styl. W ten sposób stworzyliśmy harmonijne połączenia z nutą stylu retro i atmosferą domku na plaży, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.
 – mówi Delia Lachance, założycielka i Chief Creative Officer Westwing.

Przytulna sofa i miękkie fotele zachęcają do relaksu; Westwing Collection Modern Natural (Fot. materiały partnera)

Westwing Collection – Modern Natural jest dostępna od maja na WestwingNow.pl

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze