1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Niezwyczajny stolik do kawy

Niezwyczajny stolik do kawy

To intrygujący mebel. Niewielki, ale bardzo praktyczny. Stolik do kawy, odpowiednio dobrany, może być prawdziwą ozdobą wnętrz.

Ten niedużych rozmiarów mebel może pełnić wiele funkcji. Oprócz tego, że jest podstawą pod filiżanki z kawą lub herbatą, służy jako ozdoba salonu, dopełnienie jego aranżacji. Z powodu niedużych rozmiarów łatwo można zmieniać jego położenie ustawiając go w coraz to nowych konfiguracjach. Wybierając taki mebel warto zastanowić się, który model będzie pasował do stylu naszych wnętrz.

Firma Jadik proponuje bardzo ciekawą wersję stolika do kawy. Kolekcja Vanka jest ręcznie wykonana z litego drewna dębowego. Wyróżnia się projektem, w którym najbardziej intrygują nogi. Są szerokie, masywne, w kształcie litery V. Doskonale współgrają z gładkim, prostym blatem, na którym widoczne są naturalne przebarwienia drewna oraz nieregularne słoje. Dodają one Vance oryginalności  i stylu. Dzięki temu mebel potrafi idealnie wkomponować się w relaksujący poranek lub spokojne popołudnie z aromatyczną kawą w tle.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze