1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Styl Życia
 4. >
 5. Spraw sobie i rodzinie latający prezent na Święta

Spraw sobie i rodzinie latający prezent na Święta

Voucher do nowo otwartego obiektu Flyspot we Wrocławiu jest wręcz wymarzonym pomysłem na prezent. (Fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Tunel aerodynamiczny, w naukowym ujęciu, to urządzenie z zakresu aerodynamiki badawczej, w którym generowany jest ciągły ruch powietrza. Służy do obserwacji przepływu i pomiaru siły działającej na umieszczony w nim model.

Pionowy tunel aerodynamiczny zaprojektowano na potrzeby treningów skoczków spadochronowych. Dzięki miejscom takim jak , tunel jest też miejscem niezwykłej zabawy i realizacji odwiecznego marzenia człowieka o lataniu. To także doskonały sposób na oswojenie lęków i opanowanie techniki, zanim zdecydujemy się na prawdziwy skok ze spadochronem. Co jeszcze? Voucher do nowo otwartego obiektu Flyspot we Wrocławiu jest wręcz wymarzonym pomysłem na prezent, może pod choinkę, w końcu święta tuż tuż.

Tunel aerodynamiczny Flyspot

Parafrazując słowa znanej piosenki - tutaj latać każdy może. Tunel aerodynamiczny Flyspot jest symulatorem swobodnego spadania, ale oczywiście nie chodzi o to, aby spadać. Grawitacja nam nie straszna - zapewniamy możliwość unoszenia się, szybowania, latania! Taki tunel może być doskonałym preludium dla tych, którym marzy się skok ze spadochronem, ale także miejscem fantastycznej zabawy bez ryzyka związanego ze sportami ekstremalnymi.

Flyspot od strony technicznej

Mamy tu do czynienia z technologią bezpieczną i sprawdzoną a wymarzony swobodny lot odbywa się w tunelu o średnicy 4,5 metra. Zainstalowane wentylatory wytwarzają strumień powietrza o prędkości ponad 300km/h i choć brzmi to poważnie - bez obaw, mamy również doświadczoną kadrę instruktorów, opiekunów, pakiety treningowe. A zatem jest przyjemny zastrzyk adrenaliny, ale pod kontrolą i bezpiecznie, a możliwość szybowania na wysokości nawet kilkunastu metrów zapewnia niezapomniane wrażenia.

Voucher do nowo otwartego obiektu Flyspot we Wrocławiu jest wręcz wymarzonym pomysłem na prezent. (Fot. materiały prasowe)

Trening w prezencie

Już na te święta można także „sprezentować” voucher na trening. Dlaczego warto? Przede wszystkim jest to cykl treningów z doświadczonym instruktorem w tempie i terminach dopasowanych indywidualnie. Ten niebanalny podarunek ucieszy i dużych i małych, a z treningów można korzystać już od 13 roku życia. Chyba, że zdecydujemy się na wariant Flyspot Playground, który oswaja z tunelem aerodynamicznym również młodszych pasjonatów latania.

Pakiet Flyspot AFF – zanim naprawdę skoczysz…

To coś dla prawdziwych asów przetworzy! Pakiet przygotowuje do uczestnictwa w kursie AFF, oswaja z lękiem, który może towarzyszyć pierwszym skokom z samolotu. Ponadto uczy kierować lotem i prędkością spadania oraz przybliża procedury przed otwarciem spadochronu. Wieloletnie doświadczenia pokazują, że trening w tunelu aerodynamicznym to wyjątkowo skuteczny i najbezpieczniejszy sposób na przygotowanie do prawidłowego wykonywania skoków ze spadochronem.

Voucher do nowo otwartego obiektu Flyspot we Wrocławiu jest wręcz wymarzonym pomysłem na prezent. (Fot. materiały prasowe)

Voucher Flyspot – prezent idealny

Spełnienie marzeń, przygoda, zabawa, emocje – czy może być lepszy prezent? Od niedawna również mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą zafundować tak niezwykły podarunek bliskim, przyjaciołom albo… sobie. Trzecia już lokalizacja , znajduje się bowiem w Mirosławicach na ul. Lotniczej 8, a wszystkie formalności związane z zakupem vouchera można zrealizować online na . Mamy tu do wyboru wiele atrakcyjnych propozycji, m.in.:
 • Pakiet 2 lotów dla osoby poniżej 18 roku życia
 • Pakiet 2 lotów dla osoby dorosłej
 • Playground 2.0 – 10 minut
 • Pakiet 4 lotów dla osoby poniżej 18 roku życia
 • Pakiet 4 lotów dla 2 osób
 • Pakiet 4 lotów dla osoby dorosłej
 • Trening sportowy dla osoby początkującej
 • 15 minut lotów dla profesjonalistów
 • Pakiet 6 lotów dla max. 3 osób
 • Pakiet 8 lotów dla 2 osób
 • 30 minut treningu dla profesjonalistów
 • Pakiet 12 lotów dla max. 3 osób
 • 60 minut lotów dla profesjonalistów.
Idealnym dopełnieniem prezentu są .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze