1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Bohaterki okładek 2019 - kobiety, które nas inspirują

Bohaterki okładek 2019 - kobiety, które nas inspirują

Zobacz galerię 14 Zdjęć
Wybór bohaterki na okładkę to jedno z najtrudniejszych zadań naszej pracy redakcyjnej. Chcemy bowiem, aby kobiety, które prezentujemy na pierwszej stronie "Zwierciadła", były nie tylko piękne, ale również pod wieloma względami inspirujące i godne naśladowania. Czy nam się to udaje? Na to pytanie odpowiedzieć możecie tylko wy - czytelniczki i czytelnicy. 

Przypominamy sylwetki naszych okładkowych bohaterek i zachęcamy was do zagłosowania na najpiękniejszą okładkę "Zwierciadła" 2019 roku.  Która podobała wam się najbardziej?

Styczeń 2019 - Julia Roberts

Julia Roberts – ulubienica Ameryki z uśmiechem szerokim na milę. Fenomenalna aktorka, która przyciąga wzrok, nie tylko mężczyzn, jak magnes. Jej konto na Instagramie obserwuje siedem i pół miliona osób. Co sprawia, że wszyscy ją kochają? Czytaj więcej: Julia Roberts – matka, żona, gwiazda.

Luty 2019 - Uma Thurman

"Uma Thurman robi wrażenie osoby, która nie boi się niczego. Wiele się na to składa. Posągowa, chłodna uroda, dzięki której jest porównywana do Grety Garbo i Lauren Bacall. Wzrost, który sprawia, że niemal na wszystkich patrzy z góry. I wyraziste role silnych kobiet, jak w „Pulp Fiction” czy „Kill Billu”. Ale aktorka przyzwyczaiła wszystkich do swojego olimpijskiego spokoju, niemal chłodu. Nie traciła panowania nad sobą, nie zwierzała się, nie mówiła o szczegółach swojego życia osobistego. Zazwyczaj interpretowano to jako wpływ obecnej w jej życiu dzięki ojcu filozofii buddyjskiej. Tamtego wieczoru coś w niej pękło. Nie było w niej rezerwy, mówiła przez ściśnięte gardło, ledwie opanowując emocje".  Czytaj więcej: Uma Thurman: „Jestem szczęśliwa sama ze sobą”

Marzec 2019 - Alicja Majewska

Alicja Majewska to więcej niż piosenkarka. To ikona. Jej przeboje – „Być kobietą”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Jeszcze się tam żagiel bieli” – zna cała Polska. Ostatnio nagrała kolejną płytę. W pięknej rozmowie z Remigiuszem Grzelą opowiada, co sprawia, że nadal ma ochotę śpiewać. Czytaj więcej: Alicja Majewska: „Nie mam czasu się zestarzeć”.

Kwiecień 2019 - Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska jest w Polsce fenomenem. Dwa miliony fanów w sieci, a w realu spektakularne historie kobiet, które dzięki niej zmieniły tryb życia. Warto poznać historię Ewy Chodakowskiej, która wspiera inne kobiety, aby odzyskały nie tylko sylwetkę, ale także, a może przede wszystkim siłę psychiczną, która rośnie równoległe z siłą fizyczną - czytaj więcej: Ewa Chodakowska – jeśli schody, to strome.

Maj 2019 - Keira Knightley

Po 20 latach kariery Keira Knightley wreszcie czuje, że nie musi za nic przepraszać. Ma dosyć siedzenia cicho i bycia miłą, bo wie, że jeśli nie będzie mówić głośno o tym, co jej się należy, niczego nie dostanie. Czytaj więcej: Keira Knightley: „Nie mówcie mi, jak być kobietą”.

Czerwiec 2019 - Kinga Preis

"Leżałam w błocie, półnaga, było potwornie zimno. Ale był to dla mnie zarazem koniec zdjęć. Pojawił się żal, jaki mają dzieci, kiedy odbiera im się coś najcenniejszego. Odebrano mi coś, co już nigdy się nie przydarzy. Nigdy już nie zagram w „Domu złym” i nie przeżyję podobnych emocji". Kinga Preis, wybitna osobowość aktorska, każdą rolę gra tak, jakby była pierwsza, a żadna wcześniejsza nie zostawiła śladu - czytaj więcej: Kinga Preis – poszukująca, przenikliwa, przebojowa.

Lipiec 2019 - Nicole Kidman

Za genialnym posunięciem, jakim był pomysł na „Wielkie kłamstewka”, stoi Nicole Kidman. W kinie zwykle delikatna, wręcz eteryczna, poza ekranem ma dość siły i determinacji, żeby forsować w branży filmowej nowe standardy. „Wielkie kłamstewka” to jednak przede wszystkim triumf Kidman. Z co najmniej dwóch powodów. Czytaj więcej: Nicole Kidman: Mój przepis na sukces.

Sierpień 2019 - Marilyn Monroe

Czy to nie zabawne - nie wiem, kim jestem, tymczasem tysiące kobiet pragną być mną! - mówiła Marilyn Monroe, ikona wszech czasów. Przez lata prowadziła dziennik, to była jej praca nad sobą, ale też bogaty materiał o jej tajemnicach, nie tylko osobistych. Fragmenty tych zapisków opublikowaliśmy w artykule poświęconym Marilyn Monroe. Czytaj więcej: Marilyn Monroe – Ołowiany motyl.

Wrzesień 2019 - Helen Mirren

Po 50 latach w show-biznesie Helen Mirren mogłaby spędzać każdy dzień na podliczaniu sukcesów. Ale ma misję! Grać silne kobiety, które mają coś do powiedzenia. Przedstawiać nas w jak najlepszym świetle. Bo jesteśmy tego warte. Czytaj więcej: Helen Mirren - W koronie jej do twarzy.

Październik 2019 - Gwyneth Paltrow

Aktorka, bizneswoman, matka, żona. Gwyneth Paltrow gra wiele ról. Choć aktorstwo nie jest już dla niej najważniejsze. Od 2016 roku większość czasu Gwyneth Paltrow poświęca czemuś innemu. Czytaj więcej: Gwyneth Paltrow – pozytywnie zakręcona.

Listopad 2019 - Anita Lipnicka

Mija ćwierć wieku, od kiedy Anita Lipnicka pojawiła się na muzycznej scenie. W tym czasie nieraz udowodniła, że jest niezależna, że nie ma zamiaru odcinać kuponów od tego, co było. - Przez te 25 lat nauczyłam się, że przede wszystkim żyjesz dla siebie, i to siebie, nie innych, musisz w pierwszej kolejności zadowolić – mówi Anita Lipnicka. Czytaj więcej: Anita Lipnicka – nie dam się złapać.

Grudzień 2019 - Céline Dion

Céline Dion z rekordową liczbą sprzedanych płyt na koncie ma w branży muzycznej tylko garstkę konkurentów. Życie nigdy nie szczędziło jej mocnych wrażeń, z tymi najtragiczniejszymi włącznie. Udowodniła, że kiedy trzeba, ma odwagę usunąć się w cień, ale też potrafi wrócić w wielkim stylu. Czytaj więcej: Céline Dion: „Mam odwagę iść dalej”.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze