1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Styl Życia

Abonament w Orange – dlaczego to oferta dla ciebie?

(Fot. materiały partnera)
Orange oferuje zarówno abonament komórkowy bez telefonu, jak i ze smartfonami w atrakcyjnych cenach. Zobacz, jak wygląda oferta na abonament w Orange. Dowiedz się, jakie są jej mocne strony i sprawdź, co zyskujesz, gdy przenosisz numer od innego operatora lub przedłużasz umowę.

Oferta Orange – abonament telefoniczny w 4 wariantach

Telefon na abonament w Orange to rozwiązanie, które łatwo dopasujesz do swoich potrzeb. Do wyboru masz 4 Plany Komórkowe, które różnią się przede wszystkim dostępnym Internetem w telefonie.
Plan Plan Mobilny 35 Plan Mobilny 45 Plan Mobilny 55 Plan Mobilny 75
Cena 35 zł/miesiąc 45 zł/miesiąc 55 zł/miesiąc 75 zł/miesiąc
Rozmowy bez limitu bez limitu bez limitu bez limitu
SMS/MMS 0,20 zł bez limitu bez limitu bez limitu
Internet 3 GB* 7 GB* bez limitu, 15 GB z pełną prędkością** bez limitu, 70 GB z pełną prędkością**
HBO GO 0 zł 1 miesiąc 1 miesiąc 1 miesiąc 1 miesiąc
Music Pass 0 zł 3 miesiące 3 miesiące 3 miesiące 3 miesiące
Video Pass 0 zł nie nie 1 miesiąc 24 miesiące
Korzystanie z 5G nie nie nie tak
* następnie ograniczenie prędkości transferu do 16 Kb/s.

** następnie ograniczenie prędkości transferu do 1 Mb/s

Więcej informacji na temat oferty Orange na abonament znajdziesz na stronie: . Poniżej natomiast dowiesz się, jakie zalety ma abonament telefoniczny od tego operatora.

Abonament komórkowy od Orange to dobry zasięg sieci

Gdy wybierasz operatora, zwróć uwagę nie tylko na ofertę, ceny i promocje, lecz także na zasięg sieci. Jeśli będzie słaby, jakość połączeń może być gorsza, a pobieranie i wysyłanie danych będzie wolniejsze.

Orange ma w Polsce ponad 11 tysięcy stacji bazowych sieci 4G LTE, a w ich zasięgu znajduje się więcej niż 99% kraju. Operator jest też liderem rozwoju sieci 5G, dostępnej od lipca 2020 roku na częstotliwości 2100 MHz. Sygnał 5G emitowany z 1600 stacji bazowych dociera już do prawie 6 milionów osób.

Abonament telefoniczny – co zyskujesz, przenosząc numer lub przedłużając umowę?

Telefon na abonament w Orange to dodatkowe korzyści dla osób, które przenoszą numer od innego operatora lub przedłużają obecną umowę. Nowi klienci zyskują aż 3 miesiące abonamentu za 0 złotych. Dotychczasowi mogą z kolei liczyć na dodatkowe bonusy.

Gdy przedłużasz umowę z Orange na abonament komórkowy, dostajesz jedną z trzech usług za darmo przez całe 24 miesiące. Do wyboru masz:

 • Pakiet danych 5 GB;
 • Music Pass;
 • Pakiet 100 minut na połączenia międzynarodowe (Europa, USA i Kanada).

Orange ma abonament z telefonem lub bez telefonu

Oferta operatora jest skierowana zarówno do osób szukających abonamentu z telefonem, jak i dla tych, którzy wolą umowę bez telefonu. Abonament w każdym z dostępnych wariantów możesz wybrać bez urządzenia albo dokupić nowy smartfon w atrakcyjnej cenie. Im droższy Plan Mobilny wybierzesz, tym opłata za urządzenie będzie niższa.

Co więcej, operator rozłoży płatność na 24 raty 0%. Abonament z telefonem nie obciąży więc nadmiernie twojego budżetu w chwili zakupu, a raty nie są uwzględniane w historii kredytowej przez Biuro Informacji Kredytowej.

Do wyboru masz ponad 100 smartfonów od kilkunastu różnych producentów. W ofercie są topowe telefony, modele ze średniej półki, a także propozycje budżetowe. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na telefon na abonament w Orange, możesz skorzystać ze specjalnych promocji na smartfony.

W ramach oferty tygodnia w Orange przez 7 dni wybrane urządzenia kupisz nawet o kilkaset złotych taniej. Jeżeli z kolei wybierzesz Plan Mobilny 55 lub 75 z jednym ze wskazanych przez operatora telefonów, drugi smartfon otrzymasz w prezencie za 1 zł (do wyboru też masz kilka modeli).

Drugi telefon na abonament w Orange i dodatkowe usługi

Oferta Orange na abonament jest jeszcze korzystniejsza, jeśli podpisujesz umowę na dwa lub więcej numerów. Za drugą i każdą kolejną kartę SIM dostajesz 20 złotych rabatu oraz dodatkowy pakiet 3 GB Internetu miesięcznie (dzielony przez wszystkie numery). Promocja dotyczy wszystkich Planów Mobilnych poza najtańszym.

Bez względu na to, ile masz numerów w Orange, na każdym możesz też skorzystać z dodatkowych usług takich jak między innymi:

 • Pakiety minut na połączenia międzynarodowe;
 • Music Pass na kolejne miesiące;
 • CyberTarcza Orange, która zwiększy twoje bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu;
 • Płatności przez operatora, dzięki którym doliczysz do rachunku opłaty w ponad 300 aplikacjach i serwisach.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze