1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Bliźnięta - żywioł powietrza 21.05 – 21.06

Bliźnięta - żywioł powietrza 21.05 – 21.06

Bliźnięta - żywioł powietrza 21.05 – 21.06
To, co się wydarzyło w ubiegłorocznych dniach okołolistopadowego zaćmienia Księżyca i grudniowego całkowitego zaćmienia Słońca, ukształtowało rok 2021.

Nastał nowy świat i trzeba się do niego dostosować. Na szczęście rozwiązywanie problemów i innowacyjność to twoje mocne strony, ponieważ zaćmienia, które występowały od połowy zeszłego roku, nadal fundują ci ostrą jazdę. Chociaż świadomość, że nie zawsze trzymasz w rękach ster, może być frustrująca, nieprzewidziane wydarzenia poprowadzą cię tam, gdzie chcesz iść. (Pomyśl o tym zwłaszcza około 26 maja, 10 czerwca i 4 grudnia). Jowisz i Saturn otworzą przed tobą drogi w odległych miejscach w sposób rzeczywisty i wirtualny oraz zachęcą cię do poszerzania wiedzy i doświadczenia. Wyznacz sobie dalekosiężne cele i zmierzaj do nich powoli: przyjmij 2,5 roku na ukończenie projektów i operacji, które teraz rozpoczynasz. 2021 można nazwać twoim rokiem przeznaczenia: być może zrozumiesz, po co przyszłaś na świat, i nieoczekiwanie pojawią się możliwości dokonania tego, do czego zostałaś stworzona. Nie jest to łatwy ani idealny rok, ale uznasz go za punkt zwrotny.

Miłość i związki

Och, jakąż splątaną sieć przędziemy, jak pisał Walter Scott. Gdy chodzi o miłość, Bliźnięta są swoimi własnymi wrogami. W obawie, że związek się nie uda, unikasz zaangażowania i dopiero gdy miłość uleci, zdajesz sobie sprawę, że to był ktoś, kogo pragnęłaś. Zatem w tym roku nie popełnij tego błędu. Kluczem do szczęścia jest pełna otwartość wobec partnera – im więcej ofiarowujesz, tym więcej dostajesz – więc pozbądź się lęku przed bliskością i porzuceniem. Rozpoczęte w nadchodzącym roku relacje są wpisane w przeznaczenie: nie możesz uniknąć swego losu, by tak rzec, więc idź za głosem serca. Jednak niektóre Bliźnięta czeka odwrotny scenariusz – związki rozpadną się po latach starań, aby je utrzymać. Maj i listopad to najważniejsze miesiące dla romantycznych wydarzeń, a jeśli chcesz ustalić tę wielką datę, idealny będzie 15 października.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Chcesz rozbawić Pana Boga? Powiedz mu o swoich planach. Tak, to kolejny rok, w którym musisz unikać sztywnych planów i nie liczyć na nic, dopóki sprawa nie będzie ostatecznie załatwiona. Miej śmiałe marzenia, ale bierz pod uwagę okazjonalne niepowodzenia. A okresy, gdy twoje marzenia zderzą się z rzeczywistością, to najprawdopodobniej połowy lutego, czerwca i grudnia. Światową gospodarkę czekają trudności i nie będzie można polegać nawet na wielkich instytucjach pożyczkowych i sponsorach, więc przyjmij zasadę, że małe jest piękne. Zasadniczą rolę odgrywa strefa dalekich horyzontów, więc podróże i edukacja – zwłaszcza programy online – oraz działalność wydawnicza to najlepsze wybory, jeśli chodzi o miejsce pracy czy rozwój biznesu. Dobrymi kierunkami będą też mentoring, kursy psychoedukacyjne i inne formy szkolenia, które umożliwiają ludziom przystosowanie się do nowego świata. W roku 2020 odebrałaś kilka cennych lekcji dotyczących pieniędzy i inwestowania, dzięki czemu rok 2021 będzie o wiele lepszy pod względem finansowym.

Wskazówki gwiazd

Żyj teraźniejszością. Wszystko, co będziesz miała w przyszłości, zależy od tego, co robisz teraz. Nadmierne myślenie jest dla Bliźniąt niebezpieczne. Tworzenie planów, które mogą się nigdy nie powieść, zaciemnia obraz rzeczywistości. Zobacz ją. Dostrój się do swoich wrażeń i nie analizuj ich. Im częściej zaczniesz żyć w chwili obecnej, tym będzie to łatwiejsze i tym większy sukces odniesiesz.

Sprawdź horoskop dla innych znaków zodiaku:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze