1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Rak - żywioł wody 22.06 – 22.07

Rak - żywioł wody 22.06 – 22.07

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Nareszcie! Koniec rządów Saturna i chociaż podróż Raka przez rok 2021 nie będzie płynna, poczujesz się wolniejsza, bardziej beztroska i optymistyczna.

Będziesz jednak potrzebować nowych strategii, a nie należy do nich poleganie na starych zasadach ani od zawsze ci znanych ludziach. Na pierwszym miejscu są w tym roku partnerstwo i współpraca. Niektóre Raki założą firmę ze swoim partnerem, a inne połączą siły z podobnie myślącymi osobami we wspólnej pracy lub działalności humanitarnej. Ekologia stanie się ważniejsza niż kiedykolwiek, dlatego postarasz się być bardziej samowystarczalna, a niektóre z was mogą rozważyć dołączenie do jakiejś wspólnoty lub spółdzielni. Priorytetami są ponadto zdrowie i styl życia, dlatego prawdopodobnie czeka cię całkowita zmiana codziennych zwyczajów, diety, kondycji i psychicznego samopoczucia. Być może dopiero w maju stwierdzisz, że wychodzisz na prostą, ale gdy zaczniesz odzyskiwać pewność siebie, znajdziesz się na drodze ku lepszemu.

Miłość i związki

W roku 2020 poukładanie spraw sercowych było niemal niemożliwe, ale w połowie roku 2021, gdy wiele utrudnień i rozczarowań będziesz już miała za sobą, sytuacja będzie inna. Zapamiętaj: związek, w którym nie ma bliskości, przypomina samochód jadący bez oleju. To nieskładna jazda. A przy astrologicznej zmianie, która szczególne znaczenie nadaje strefie intymności i wspólnych zasobów, nie możesz już przymykać oczu na braki, słabości i nierównowagę. Seks może uzdrawiać bez względu na to, czy musisz naprawić związek, który się rozpadł, czy poczujesz pociąg do kogoś nowego. Ta potrzeba zmieni twoją relację z partnerem, a jeśli tłumiłaś prawdziwe uczucia, wyjdą one na jaw. Niektóre Raki pojmą, że nie ma sensu czekać, by kochankowie porzucili dla nich swoje partnerki, a inne nie będą w stanie dłużej wytrzymać w pozbawionym miłości układzie. Oznacza to nowy świt dla twojego życia miłosnego. Okresy około 13 stycznia, 5 i 24 czerwca, 10 lipca i 11 grudnia to momenty rozstrzygające dla związku.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Z doświadczenia związanego z koronawirusem powinien płynąć jeden ważny wniosek: nie ma czegoś takiego jak bezpieczne i pewne źródło dochodów. Podczas gdy jedne Raki będą mogły wrócić do pracy, którą miały, inne zostaną zmuszone znaleźć nową, więc już na początku roku lepiej rozważyć inne możliwości wykorzystania swoich talentów i pieniędzy. Druga połowa stycznia będzie pełna niespodzianek – nagłych zakończeń i początków. Związek między Saturnem w strefie finansowego partnerstwa a Uranem w strefie przedsiębiorczości okaże się bardzo pomocny dla osób samozatrudnionych i prowadzących biznesy, z tym zastrzeżeniem, że aby odnieść sukces, muszą opracować nowe strategie. Motywem powracającym przez cały 2021 rok są nowe, a nie stare sposoby i rozwiązania. Niektóre Raki zawrą ugodę lub odziedziczą spadek, a jeśli zainwestowałaś pieniądze na giełdzie lub rynku nieruchomości, lepiej będzie wycofać je przed lutym, chyba że możesz sobie pozwolić na inwestycję długoterminową.

Wskazówki gwiazd

Być niezależną nie znaczy być samotną. Pokochaj swojego wolnego ducha. Dopóki nie uwolnisz się od związku lub pracy, które są nieustannym źródłem szarpaniny, poczucia niespełnienia i cierpienia, nie zrozumiesz, co traciłaś. Będziesz się zastanawiać, dlaczego tak długo zwlekałaś, by doświadczyć radości, jaką jest bycie własnym szefem, panią samej siebie, bycie sobą.

Sprawdź horoskop dla innych znaków zodiaku:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze