1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Lew - żywioł ognia 23.07 – 23.08

Lew - żywioł ognia 23.07 – 23.08

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Jowisz i Saturn właśnie się pojawiły po przeciwnych stronach zodiaku: ten pierwszy przez rok będzie inspirował rozwój i powodzenie, a drugi doda ci obowiązków i postara się, żebyś nie zgrywała ważniaka.

Najbliżej znajdą się w styczniu, dlatego jest to najodpowiedniejszy miesiąc na rozpoczęcie długoterminowych przedsięwzięć. Przez resztę roku będziesz musiała szukać szansy w każdej przeszkodzie i wielokrotnie wybierać mniej uczęszczaną drogę – rzecz do przemyślenia zwłaszcza około 17 lutego, 27 kwietnia, 14 czerwca, 2 sierpnia i 30 października. Najważniejsza będzie innowacyjność, a działanie wbrew starym zasadom przyniesie rezultaty. Warunki i strategie, na których dotychczas polegałaś, już nie będą odpowiadać potrzebom. (2021 to początkowy rok Ery Wodnika). Partnerstwo to obszar rozwoju i chociaż lubisz przewodzić innym, powodzenie osiągniesz dzięki pracy zespołowej, a w rodzinach niektórych Lwów pojawią się nowi członkowie. Rok 2020 zmienił twój świat; 2021 stworzy warunki, żebyś znalazła w nim swoje miejsce.

Miłość i związki

Dla Lwów będzie to rok małżeństwa, zwłaszcza jeśli masz 24, 36, 48, 60 lub 82 lata. Wpływ Jowisza inspiruje nowe romanse, a Saturn zachęca do sformalizowania biznesowych i romantycznych związków. Oczywiście nie każdy samotny Lew wyjdzie teraz za mąż czy stworzy biznesowe partnerstwo, ale jest to rok, w którym spotykają się odpowiedni moment i sposobność, czasami w magiczny sposób. Aż do 2023 roku Saturn będzie wędrował przez strefę relacji, a zawsze ma on dla nas lekcję – nie ma nic za darmo. Lwy urodzone w lipcu siedzą w tym roku w pierwszym rzędzie w szkole miłości, a pierwsza lekcja dotyczy przywiązania, pozwolenia na odejście i pozostanie. Związki pozamałżeńskie nie są zalecane. Nie tylko nie prowadzą do szczęśliwego zakończenia, ale prawdopodobnie uwikłałabyś się w skandal i kłopoty. Jeśli jesteś singielką i szukasz partnera albo chcesz ustalić datę ślubu, najbardziej romantyczny miesiąc to luty (zwłaszcza 11 lutego), a na drugim miejscu lipiec.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Rok 2020 nauczył cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym, co nieoczekiwane, nietypowe i bardzo kłopotliwe, dlatego masz wszystkie narzędzia, aby dać sobie radę w obecnym, gdy sprawy nie ułożą się tak, jak sobie wyobrażałaś. Jednym z przewodnich motywów roku 2021 jest dojrzewanie i narodziny: kreatywne przedsięwzięcia powinny przynieść owoce, firmy rozpoczną działalność, a niektóre Lwy niejeden raz spotkają się z podziwem i uznaniem. Gwiazdy zalecają łączenie talentów i gromadzenie zasobów, jak w platformach crowdfundingowych. Uran i Saturn w duecie mają korzystny wpływ na dziedziny naukowe i technologiczne oraz przemysł kosmetyczny. Wspierają również usługi online. Zatem jeśli masz czas, poszerzaj swoje umiejętności techniczne i obecność w Internecie. W gospodarce szykuje się zastój, rynki będą niestabilne, więc lepiej, żebyś zachowała ostrożność i nie inwestowała w fundusze i projekty obiecujące wysokie zyski. Ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo.

Wskazówki gwiazd

Zaufaj wszechświatowi. To może brzmi jak banał, ale tylko dlatego, że to prawda. Istnieje pewien plan. Po prostu nie bierzesz w nim udziału. Ma to cię skłonić, żebyś zaufała wszechświatowi, zamiast siłą woli próbować wpływać na wydarzenia. Pracuj, daj z siebie wszystko, a potem pozwól, by los zrobił swoje. Co z pewnością uczyni.

Sprawdź horoskop dla innych znaków zodiaku:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze