1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Panna – żywioł ziemi 24.08-22.09

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Panny potrzebują planów i nawet jeśli życie daje im w kość, to nie znaczy, że mają z nich rezygnować. Zatem musisz zostawiać sobie wiele otwartych furtek i nie rozpaczać, jeśli coś nie wychodzi.

Rok 2021 różni się od poprzedniego, ale to nadal rok prób i błędów. Zaćmienia oskrzydlają oś kierunku drogi życiowej, więc zwłaszcza około 26 maja, 10 czerwca i 4 grudnia wydarzenia będzie otaczać aura przeznaczenia. Inni ludzie przyczynią się do zmian, bez względu na to, czy wpłyną na twój światopogląd, otworzą cię na nowy styl życia, czy się w kimś zakochasz, ale w mniejszym lub większym stopniu życie niektórych Panien zmienią zdrada albo poświęcenie. Nie ma powrotu do dawnej normalności, ale gdy pokonasz bariery, jakimi są nauka nowych umiejętności, nabieranie wprawy i rutyny, staniesz się nową osobą. W tym roku najważniejsze wydarzenia będą dotyczyły domu, majątku i rodziny. Może być warto wziąć udział w konkursie albo wykorzystać przypadkowe wydarzenie.

Miłość i związki

Nie mamy wpływu na to, w kim się zakochujemy. Rzecz w tym, że nawet gdy jesteśmy przekonani, że znaleźliśmy bratnią duszę, to nie znaczy, że droga przed nami będzie gładka i zdołamy dotrzeć do celu. Niemniej, jeśli nie pójdziesz za głosem serca, nigdy nie przestaniesz tego żałować. To dylemat, przed którym w tym roku stanie wiele Panien. Czy zakończyć pozbawione miłości małżeństwo dla obietnicy szczęścia albo zaryzykować reputację dla kogoś o skomplikowanej przeszłości? A momenty, gdy miłość może cię wzywać i trzeba podjąć decyzję, to: 27 lutego, 13 marca, 9 kwietnia, 22 lipca i 20 września. Ponieważ Jowisz i Saturn zaczęły wpływać na strefę związków, najważniejsze jest ustalenie zasad zaangażowania – z nowym partnerem wyznacz granice i priorytety, nie zgadzaj się na nic w przekonaniu, że później uda ci się to zmienić. Następny rok to dla wielu Panien rok małżeństwa – obecny może być czymś w rodzaju treningu!

Praca, życiowe cele i pieniądze

Ryzykowanie czegokolwiek to nie jest metoda Panien. Wolisz wszystko przemyśleć i zaplanować. Jednak jeśli w roku 2020 twoje nadzieje i oczekiwania spełzły na niczym, być może będziesz musiała podjąć dodatkowe ryzyko, żeby przerwać pasmo niepewności. Ponieważ zaćmienia skoncentrują się na twoim miejscu w świecie, zarówno w sensie lokalizacji, jak i roli w życiu, nastąpią niespodziewane wydarzenia, które odmienią twój los. Powinnaś też wykorzystać szansę, która pojawi się na przełomie maja oraz czerwca. Przeprowadzka może się okazać korzystna, a jeśli zamierzasz sprzedać nieruchomość, wystaw ją na rynek w lutym. Mogą się zmienić praca i dochody twojego partnera, pozytywnie albo negatywnie wpływając na finansową stabilność niektórych Panien. Czeka cię mnóstwo pracy, o ile jesteś przygotowana na kompromis w kwestii wynagrodzenia i zmiany zakresu obowiązków. Obserwuj nowy świat, który się otwiera i w którym będą potrzebne nowe umiejętności i sposoby pracy.

Wskazówki gwiazd

Jest uprzejmość i potulność, ale jest też pozwalanie ludziom na wchodzenie sobie na głowę. Musisz znać różnicę. Odezwij się, jeśli poczujesz, że jakaś osoba albo firma cię wykorzystuje. A jeśli się nie zmienią albo staną agresywni – odejdź. Sytuacja się nie poprawi dlatego, że przy nich zostaniesz.

Sprawdź horoskop dla innych znaków zodiaku:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze