1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Wodnik - żywioł powietrza 21.01 – 19.02

Wodnik - żywioł powietrza 21.01 – 19.02

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Na miejsce! Gotowa! Start! Z otwarciem roku Jowisz będzie tranzytował Wodnika przez 2021 rok, a Saturn aż do marca 2023. Zatem spodziewaj się ciężkiej pracy, ale z porcją szczęścia, kiedy będzie ci potrzebne.

Saturn poddaje cię próbie, a Jowisz ochrania i stwarza możliwości. Uran nadal wpływa na sprawy domowe, więc od czasu do czasu pojawią się konflikty dotyczące tego, kto i co najbardziej się liczy. (Proszę, nie upieraj się przy swoim!). A przy tegorocznych zaćmieniach na osi kreatywności twojego solarnego horoskopu rodzina może się niespodziewanie powiększyć. Niektóre Wodniki czeka przeprowadzka, zmiana pracy i rozpoczęcie nowego życia – zupełnie innego niż to, które dotąd prowadziły. Nawet jeśli nigdzie się nie ruszysz, to tylko chwilowo. Wodniki będą aktywne. I chociaż rok 2021 zapowiada się niezwykle pozytywnie, pożegnasz się z niektórymi starymi przyjaciółmi i ulubionymi aspektami swojego życia.

Miłość i związki

Chodzi o to, by nie bać się miłości. Jesteś wrażliwą duszą i masz za sobą bolesne doświadczenia w związkach, ale każdy z nich jest inny, a mając Jowisza w swoim znaku przez prawie cały 2021 rok, możesz spotkać kogoś wyjątkowego. Długotrwałe relacje również zyskają dzięki radości życia Jowisza, jednak nie czekaj, aż twój partner sprawi, że magia powróci – ty za to odpowiadasz. Zwłaszcza jeśli urodziłaś się w styczniu, prawdopodobnie zechcesz zapuścić korzenie i zbudować trwałe podstawy związku. Jednak możliwe, że osoby obchodzące urodziny w tym samym czasie przeżyją romantyczne porażki. Związki mogą zacząć się dobrze, ale skończyć źle, a okoliczności, na które nikt nie ma wpływu, mogą odseparować partnerów. Nie zdołasz zapobiec pewnym wydarzeniom, ale możesz być bardziej tolerancyjna i wyluzowana: co ma być, to będzie. Wenus będzie w twoim znaku w walentynki, a że 11 lutego nów Księżyca wystąpi w Wodniku, w połowie tego miesiąca można się spodziewać oświadczyn i pozytywnego rozwoju wydarzeń w związkach. Lipiec to kolejny czas ważnych romantycznych wydarzeń.

Praca, życiowe cele i pieniądze

To twój czas, Wodniku. Czas, by wznieść się na szczyt i pokazać, ile jesteś warta. Ostatni rok był okresem przygotowań, prób i błędów. Teraz na tych podstawach możesz zbudować swoje imperium. Pierwsze dwa miesiące 2021 roku przyniosą największe możliwości rozwoju, ale to, co wtedy zapoczątkujesz, zaowocuje później – zwłaszcza w połowie kwietnia i października. Tajemnica finansowego sukcesu polega nie na dążeniu do zarabiania pieniędzy, ale na traktowaniu ich jako jego produktu ubocznego. To samo dotyczy inwestycji: inwestuj w to, w co wierzysz i co jest twoją pasją. Dla niektórych Wodników możliwości pojawią się na Dalekim Wschodzie i w firmach oraz projektach związanych z Azją. Inne osoby spod tego znaku zaangażują się w działalność organizacji promujących „zdrowie” planety. Tak czy inaczej rok 2021 zachęci cię do realizacji twoich ekologicznych i zorientowanych na przyszłość zainteresowań. Połowa lutego i czerwca oraz koniec grudnia to najbardziej prawdopodobne okresy rozstrzygających decyzji.

Wskazówki gwiazd

Chodzi o wyczucie chwili, bez względu na to, czy jesteś we właściwym miejscu i czasie, czy nadszedł twój moment na bycie w centrum uwagi. Tranzyt Jowisza przez twój znak daje ci przewagę. To planeta powodzenia, więc choć nie możesz usiąść i czekać na szanse, wesprzyj swoje ambicje i pragnienia ciężką pracą i dobrym planowaniem, a znajdziesz to (lub tego), czego (kogo) szukasz.

Sprawdź horoskop dla innych znaków zodiaku:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze