1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Ryby - żywioł wody 20.02 – 20.03

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
2021 jest rokiem przygotowań. Jowisz i Saturn właśnie są gotowe na pojawienie się w Rybach – Jowisz w 2022, a Saturn w 2023 roku. To nie znaczy, że ten obecny nie jest ważny – podjęte teraz wysiłki przyniosą efekty w 2022 roku.

Liczyć się będą zdrowie umysłu, ciała i ducha. Możesz uczestniczyć w kursie alternatywnej terapii albo rozwijać swoje zdolności uzdrawiania, będziesz teraz żyła bardziej świadomie. Z pewnością nie jest to rok, w którym zdrowie i sprawność fizyczną można przyjąć za rzecz oczywistą albo zakładać, że załatwienie spraw jest pewne, a ludzie są tacy, za jakich się podają. Zaćmienia 26 maja, 10 czerwca i 4 grudnia kierują uwagę na oś kierunku życiowej drogi i w tym czasie można się spodziewać ważnych wydarzeń zarówno w domu, jak i na froncie zawodowym. Od 13 maja do 27 lipca Jowisz będzie przebywał w Rybach, zachęcając cię do poczynienia ambitnych planów i dając ci powód do uwierzenia w siebie i swoje marzenia. Najlepsze dopiero przed tobą.

Miłość i związki

Czasem przyjaciele nie są wcale najlepszymi osobami, by doradzać nam w sprawie miłości. A w tym roku któraś z bliskich ci osób może mieć ukryte powody, żeby cię przed kimś ostrzec. Mając to na względzie, idź za głosem serca, jeśli ktoś sprawi, że mocniej ci zabije. A jeśli wciąż kochasz swojego partnera, pomimo jego wad i braków, nie daj się namówić komuś o dobrych intencjach, żebyś go opuściła. Związki wymagają pracy. Przechodzą różne okresy i być może rok 2021 to czas przymrozków z okazjonalnymi falami upału. Niemniej, jeśli twoje urodziny przypadają na okres 9–12 marca, możesz zostać wprowadzona w błąd i przeżyć rozczarowanie miłością. Zaćmienia często zapowiadają nowy romans lub ważne wydarzenia w związku, więc szczególnie w tym czasie i w połowie marca oraz na przełomie lipca i sierpnia zwracaj uwagę na znaki i sygnały oraz zaufaj temu, co czujesz, słyszysz i widzisz.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Gdy przyjmiesz do wiadomości, że najpewniejsza jest niepewność, wszystko inne stanie się łatwe. Jeśli twoja praca jest stabilna i wciąż dostajesz wypłatę, uważaj się za szczęściarę. Rynek pracy i gospodarka w roku 2021 będą w jeszcze trudniejszej sytuacji. Jednak, skoro twoje starania mają przynieść owoce w roku 2022, nie trać wiary w swoje marzenia i pragnienia. Wytycz sobie cel. Zdolność do poszerzania zakresu działań i tworzenia platform pozwalających wykorzystać twoje talenty będzie bardzo pomocna. Warto też zainwestować energię i umiejętności w działalność związaną z żywnością, zdrowiem i psychicznym dobrostanem. Ponadto zaćmienie Księżyca 26 maja i zaćmienie Słońca 4 grudnia mogą wspaniale wpłynąć na twoją karierę i status. Niektóre Ryby muszą się liczyć z ograniczeniami, a sprzedaż i kupno nieruchomości może się przeciągać. Może się nie wzbogacisz w 2021 roku, ale go przetrwasz.

Wskazówki gwiazd

Opracuj plan i trzymaj się go. Tak, być może trzeba będzie się przystosować i zmienić trochę trasę czy kierunke, ale nigdy nie trać z oczu wytyczonego celu. Ryby czasami zbyt łatwo się poddają, dlatego ludziom, którzy są mniej utalentowani niż ty, często udaje się zajść dalej. Jeśli masz przed oczami cel i wiesz, że jest osiągalny, nie pozwól nikomu go sobie wyperswadować. Działaj krok po kroku. Pamiętaj – rok 2022…

Sprawdź horoskop dla innych znaków zodiaku:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze