1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Pozytywny flow. Roczny horoskop dla Ryb

W 2021 roku Ryby poczują, że nie muszą już być szarpane jak liść na wietrze. Jowisz sprawi, że odczują pozytywny przypływ i będą mogły powetować sobie straty oraz rozczarowania minionych lat. (Ilustracja: iStock)
Ryby w 2021 roku mogą sobie wiele spraw zaplanować, ale też postawić na działanie. Poczują, że nie muszą już być szarpane jak liść na wietrze. Jowisz sprawi, że odczują pozytywny przypływ i będą mogły powetować sobie straty oraz rozczarowania minionych lat. To stanie się zachętą motywacyjną do roku 2022.

Ryby urodzone między 8 a 15 marca będą w roku 2021 doświadczać koniunkcji swojego patrona Neptuna
, który w ich znaku przebywa już od 2012 roku, przemierzając kolejne dekady. Za jego sprawą mogą jeszcze mocniej (i bardziej dotkliwie) niż zwykle utracić kontakt z rzeczywistością, ale mogą też otworzyć się na mistyczne przeżycia, rozwój duchowy, artystyczną kreatywność. Neptun uruchamia zwykle silne głębokie psychiczne procesy, ale niekoniecznie widoczne w zewnętrznych wydarzeniach. Przemienia od wewnątrz, ale to sprawia, że rodzi się ryzyko zapomnienia o ziemskim wymiarze egzystencji. Tym osobom warto poradzić, by zadbały o prozę życia oraz swoją formę fizyczną.

Do Ryb z początku znaku od połowy maja do końca lipca zawita ich dawny władca Jowisz.
I to jest bardzo dobra wiadomość. Gorący i ekspansywny z natury, pobudzi je do działania, doda wiary we własne siły i wiele ułatwi. Sprawi, że ich konsekwencja, decyzyjność i skuteczność wzrosną. Ponadto Jowisz wyrwie je z melancholii, obdarzając optymizmem, i podaruje okoliczności sprzyjające zabawie. Będą mogły wreszcie czerpać z życia garściami.

Ryby urodzone między 15 a 19 marca
, czyli w końcówce znaku, będą w 2021 roku pod wpływem sekstylu z Plutonem. To harmonijny mocno oddziałujący aspekt, który doda im mocy wewnętrznej (a tej zwykle im brakuje). To może czas, kiedy wreszcie poczują, kim są i czego chcą, a także znajdą w sobie siły, żeby to zrealizować. Pluton obdarzy je charyzmą i skorpionicznym magnetyzmem, by sięgnęły po swoje. Zaczną z sukcesem kreować swoje życie.

Dla wszystkich Ryb
początek roku zapowiada się spokojnie. W marcu i kwietniu czeka je kwadratura Marsa, który wtedy będzie przebywał w znaku Bliźniąt. Może to być czas napięcia, niepotrzebnych konfliktów i straty energii. Ale zaraz potem, w maju – razem z koniunkcją Jowisza – Mars znajdzie się w trygonie do ich Słońca, co wróży bajeczną wiosnę. Wyjątkowo szczęśliwy zwłaszcza dla Ryb z pierwszej dekady zapowiada się maj. Planety dają im szansę na miłość i odreagowanie roku izolacji. Najtrudniejszym momentem w roku będzie sierpień i wrzesień, kiedy Mars utworzy do Słońca Ryb opozycję. Trzeba wówczas będzie liczyć się z najmniej produktywnym czasem i osłabieniem witalności oraz dynamizmu. Końcówka roku: listopad i grudzień – znowu zapowiada się znakomicie, bo Mars w Skorpionie przyniesie Rybom dużo przyjemnych emocji i satysfakcjonującego seksu.

Ryby w 2021 roku mogą sobie wiele spraw zaplanować, ale też postawić na działanie.
Poczują, że nie muszą już być szarpane jak liść na wietrze. Jowisz sprawi, że odczują pozytywny przypływ i będą mogły powetować sobie straty oraz rozczarowania minionych lat. To stanie się zachętą motywacyjną do roku 2022, kiedy Jowisz będzie przemierzał ich znak przez 12 miesięcy. Wtedy dla Ryb zacznie się czas ekspansji i odmiany życia na lepsze.

Piotr Gibaszewski, astrolog, autor corocznych prognoz dla Polski i świata. Wykładowca w Studium Psychologii Psychotronicznej.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze