1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Pralko-suszarka RapidO – odkryj nowy sposób na szybkie pranie

Candy RapidO to seria innowacyjnych pralek, pralko-suszarek i suszarek o najwyższych klasach efektywności energetycznej, dzięki którym odkryjesz nowy sposób na pranie i odzyskasz wolny czas. (Fot. materiały prasowe)
Myślisz, że w kwestii prania powiedziano już wszystko? Seria urządzeń Candy RapidO definiuje pranie na nowo, wychodząc naprzeciw niemal wszystkim naszym potrzebom: ułatwiając życie, oszczędzając nasz czas i przyczyniając się do ochrony środowiska.

W dzisiejszych czasach chcemy, aby obowiązki domowe zajmowały nam jak najmniej czasu, tak aby poza codziennymi wyzwaniami w pracy czy w domu, znaleźć jeszcze chwilę na odpoczynek, dobrą książkę czy spotkanie z przyjaciółmi. Dlatego też wybierając urządzenia domowe warto postawić na te, które oszczędzają nasz czas i pieniądze. Świetnym wyborem będzie inteligentna pralko-suszarka Candy z serii RapidO, stworzona z myślą o komforcie użytkowników. Wystarczy wrzucić do niej brudną odzież, włączyć ją naciskając jeden przycisk i w kolejnym kroku wyjąć świeżo uprane, wysuszone i pachnące pranie, gotowe do włożenia do szafy, i to bez konieczności prasowania. Poznaj jej najważniejsze zalety i funkcje:

Pranie nawet w niecały kwadrans

Pralko-suszarka Candy RapidO, jak sama nazwa wskazuje (”rapido” po włosku oznacza „szybko”), zapewnia szybkie i skuteczne pranie. Dzięki nowoczesnemu silnikowi inwerterowemu z 10 letnią gwarancją na użytkowanie oraz kompletnemu zestawowi 9 programów trwających mniej niż godzinę (do wyboru mamy 14, 29, 30, 39, 44 lub 59 minut), zyskamy mnóstwo czasu, ciesząc się jednocześnie z perfekcyjnych rezultatów prania. Oznacza to, że możemy odświeżyć nasze ubrania nawet w 14 minut. Warto też wspomnieć o specjalnym programie Higiena+ piorącym w 60°C, który w łatwy i szybki sposób pozwala pozbyć się groźnych bakterii z naszych ubrań. Dzięki utrzymywaniu stałej temperatury przez cały cykl zyskujesz czyste i zdezynfekowane pranie w zaledwie 59 minut. To bardzo przydatna funkcja, szczególnie w obecnych czasach.

(Fot. materiały prasowe)

Oszczędność energii, komfort i bezpieczeństwo

Kupując urządzenia AGD często sprawdzamy ich efektywność energetyczną – im wyższa, tym niższe rachunki za prąd i większa ochrona środowiska. Pod tym względem, pralko-suszarki Candy RapidO z pewnością nie zawodzą: funkcja prania charakteryzuje się nową, najwyższą klasą energetyczną A, a cykl prania i suszenia – nową klasą energetyczną D.

(Fot. materiały prasowe)

Oprócz tego, możemy liczyć na pełen komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Bardzo przydatną funkcją w urządzeniu jest KG Detector, czyli automatycznie dobieranie najlepszych parametrów prania do wielkości załadunku. RapidO samo dostosuje program prania, a dzięki nowoczesnej technologii Easy Iron, czyli funkcji pary, otrzymamy do 80% mniej zagnieceń na odzieży przy całkowitym zachowaniu kształtu tkanin. To opcja stworzona z myślą o osobach, które nie przepadają za prasowaniem. Dzięki niej zyskujemy dodatkowy czas: nie musimy bowiem prasować, a nasze pranie omija przystanek „deska do prasowania”, aby wprost z bębna pralko-suszarki trafić do szafy. Warto także podkreślić, że urządzenia Candy są bardzo bezpieczne nawet dla najbardziej delikatnych ubrań – gwarantuje to certyfikat Woolmark.

Urządzenie sprzyja też roztargnionym i zapominalskim. Wszyscy znamy tę sytuację: pranie zostało włączone, a tu zostały jeszcze skarpetki... Dzięki funkcji Zatrzymuj i dorzucaj, w każdej chwili możesz bezpiecznie wrzucić do pralki zapomnianą część garderoby. Naciśnij pauzę, otwórz bęben, włóż ubranie i bez obaw kontynuuj program prania. Dziecinnie proste, a jakie przydatne.

(Fot. materiały prasowe)

Zdalne sterowanie i monitoring

Pralko-suszarka Candy RapidO zapewnia nie tylko oszczędność czasu i energii, ale też nowoczesne rozwiązania. Miłośników najnowszych technologii z pewnością zainteresuje możliwość połączenia pralko-suszarki ze smartfonem za pomocą Wi-Fi. Dzięki dedykowanej aplikacji Simply–Fi otrzymujemy dostęp do zdalnego sterowania, monitoringu pracy urządzenia z dowolnego miejsca, a także tworzenia własnych programów prania. Dodatkowo aplikacja na bieżąco informuje nas o stanie technicznym sprzętu, zużyciu wody i prądu, a także zawiera liczne porady dotyczące dbania o tkaniny – wszystko w języku polskim.

Simply-Fi ma również wiele innych przydatnych opcji. Martwisz się, że pranie pozostawione na dłużej w pralce będzie pogniecione? Wystarczy zdalnie włączyć funkcję Refresh Touch, która uruchomi regularne ruchy bębna, aby pranie się nie gniotło, było świeże i nie traciło przyjemnego zapachu. Opcja ta przydaje się szczególnie wtedy, gdy nie możesz wyjąć prania tuż po skończonym cyklu. Masz do uprania mieszaną odzież i nie wiesz, który program będzie najszybszy i najlepszy dla twoich ubrań? Zrób zdjęcie prania za pomocą funkcji Snap&Wash, a aplikacja dobierze program za Ciebie, ustawiając automatycznie temperaturę i prędkość wirowania.

(Fot. materiały prasowe)

Inwestycja na lata

Candy RapidO to urządzenie, z którego będziesz korzystać przez długie lata. Wystarczy zarejestrować urządzenie po zakupie na stronie gwarancja.candy.pl, aby zyskać 10 lat gwarancji na silnik inwerterowy oraz możliwość skorzystania z darmowego przeglądu po roku.

Warto też dodać, że marka Candy ma w swojej ofercie całą rodzinę innowacyjnych pralek, pralko-suszarek i suszarek RapidO o najwyższych klasach efektywności energetycznej, dzięki którym odkryjesz nowy sposób na pranie i odzyskasz wolny czas. Produkty Candy RapidO dostępne są w sieciach sklepów RTV EURO AGD, Media Markt i Media Expert.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze