1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Prezent dla narzeczonej – ręcznie zdobiona porcelana na różne okazje

(Fot. materiał partnera)
Status narzeczeństwa świadczy o tym, że znamy naszą połówkę na wylot, jednak zdarza się tak, że podczas wybierania idealnego prezentu wiedza ta na nic się nie przyda. Wybór najlepszego upominku czasem może wydawać się zadaniem niemożliwym do wykonania. Natłok dostępnych możliwości sprawia, że sami nie wiemy, na co się zdecydować. Jeśli poszukujesz wyjątkowego i nadzwyczajnego prezentu dla narzeczonej, zapraszamy do czytania!

Co kupić narzeczonej na urodziny?

Porcelana jest nieśmiertelna. Raz wręczona zastawa pozostaje z osobą obdarowaną przez bardzo długi czas. Wszystko dzięki temu, że kupując prezent, decydujemy się na produkt wysokiej jakości. Prawdziwa porcelana nie należy do najtańszych, jednak gdy się zdecydujemy na większy wydatek, będziemy mogli mieć pewność, że zakupione talerze, kubki i filiżanki z upływem lat nie stracą swoich walorów estetycznych i będą się one prezentowały tak samo dobrze, jak w dniu zakupu. Aby jednak dokonać tak dobrego i przemyślanego wyboru porcelanowego prezentu dla narzeczonej, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii.

Zestawy porcelanowe w prezencie dla narzeczonej – na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim powinniśmy sprawdzić, czy porcelana, którą chcemy kupić, jest produkowana w Polsce. Jeśli tak, to mamy pierwszy plus, który powinien mieć dla nas znaczenie podczas dokonywania zakupu. Polskie produkty odznacza wysoka jakość wykonania, kupując lokalnie, wspieramy także naszych wykonawców i ich biznesy. Zwróćmy także uwagę na kolor zestawu – powinien być śnieżnobiały. Gorszej jakości porcelana będzie szarawa i zdecydowanie mniej efektowna, jeśli wybierzemy ją na prezent dla narzeczonej. Jeśli zdecydowaliśmy się na zakup przez Internet, to sprawdźmy informacje na temat danej firmy i nie kierujmy się samymi tylko zdjęciami zestawu porcelanowego. Ich kolorystyka zawsze mogła zostać lekko podrasowana. Ponadto, warto pamiętać o tym, aby upewnić się, że konkretny sklep internetowy wysyła zestaw porcelanowy solidnie i bezpiecznie zapakowany. Nikt nie lubi rozczarowań podczas otwierania długo wyczekiwanej paczki.

Kubek z własnym napisem – porcelana ręcznie zdobiona

Świetnym pomysłem na prezent dla ukochanej jest ręcznie zdobiona porcelana. Taka opcja daje wiele ciekawych możliwości. Po pierwsze, możemy sami wybrać jaki wzór i napis chcielibyśmy umieścić na kubku, talerzu lub innym wybranym naczyniu. Dzięki temu nasz prezent staje się zupełnie oryginalny i spersonalizowany, co zdecydowanie wpływa pozytywnie na jego odbiór przez osobę obdarowywaną. Warto wobec tego postawić na napis, który będzie miał dla naszej narzeczonej duże znaczenie. Czynnik ten wpływa znacząco na atrakcyjność prezentu. W dodatku, jeśli prezent dla narzeczonej zamówimy u prawdziwych fachowców, dla których zdobienie porcelany jest pasją, to mamy pewność, że naniesiony na porcelanę napis nie będzie się ścierał i blaknął. To jest właśnie powód, dla którego warto postawić na dobre pod względem jakości produkty.

Artykuł powstał we współpracy z nadzwyczajnie.pl

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze