1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Dzień i Noc – nowy warszawski #mustsee

(Fot. materiały partnera)
Restauracja, cocktail bar i klub w jednym – oto najnowsza propozycja jaką znajdziecie z zrewitalizowanej Hali Mirowskiej, w samym sercu miasta. Nowy koncept właścicieli Barki Warszawskiej zaskoczy was dopracowanym menu, autorskimi drinkami i przestrzenią klubową, w której czeka na was niezapomniana impreza.

Wzniesiona na przełomie XIX i XX wieku hala Mirowska to jeden z najbardziej rozpoznawalnych punktów śródmieścia Warszawy. Dzięki owocnej rewitalizacji, która przywróciła obiektowi jego dawną świetność Hala tętni życiem, zachęcając swoimi zabytkowymi wnętrzami do spędzenia w niej niezapomnianych chwil. W ten sposób obiekt wpisuje się w jeden z najgorętszych trendów, jakie objęły światowe metropolie w ostatnich latach. Mowa o oczywiście o wykorzystaniu historycznych, postindustrialnych przestrzeni miejskich dla celów gastronomiczno-rozrywkowych. W tej doskonale położonej perełce architektonicznej czeka na Was jedna z ciekawszych propozycji jakie od lat pojawiły się na mapie lokali stolicy – Dzień i Noc.

(Fot. materiały partnera)

Nowy wymiar ucztowania

Dzień i Noc to drugi lokal właścicieli Barki Warszawskiej. Ci z was, którzy skorzystali z uroków kultowej, zacumowanej na Wiśle Barki mogą przypuszczać czego można spodziewać się po, będącym rozwinięciem jej wyjątkowego konceptu, lokalu stacjonarnym. Jednak Dzień i Noc to o wiele więcej. Co czeka na Was w środku? Restauracja i dwa cocktail bary, położone na dwóch poziomach, a do tego dwie sale VIP i Lounge dające łącznie ponad 750 m2 przestrzeni, w której możecie bawić się do białego rana, a w ciągu dnia pysznie zjeść.

(Fot. materiały partnera)

"W ofercie Dzień i Noc klienci znajdą m.in. pizzę, której ciasto wyrabiane jest według naszej autorskiej receptury. Oferujemy także burgery i inne klasyki kuchni europejskiej i międzynarodowej. A to jedynie część propozycji, które serwujemy Dzień i Noc. W menu znajdują się również dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe, które cechuje idea fitfood. Nasza restauracja wspiera regionalny biznes korzystając z oferty miejscowych dostawców Hali Mirowskiej. W naszej ofercie znalazły się także produkty sezonowe. Smakoszy zapraszamy do godzin nocnych, dzięki naszej działającej długo kuchni" – mówią właściciele lokalu.

Tak przygotowane menu oraz idea comfort food & casual dining, która przyświeca lokalowi sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. To czyni z Dzień i Noc idealne miejsce zarówno na niezobowiązujący lunch jak i na wielkie wyjście z przyjaciółmi. Efektu dopełniają postindustrialne, designerskie, loftowe wnętrza lokalu, wypełnione zielenią i kolorem.

(Fot. materiały partnera)

Clubbing na wyższym poziomie

Doskonałe potrawy to jedynie preludium do niezwykłego wieczoru. Dzień i Noc oferuje również autorskie drinki. Chcesz dowiedzieć się jak smakuje "Równonoc"? A może wolisz powitać nowy dzień z "Brzaskiem"? Doskonałe kompozycje smaków gwarantowane.

(Fot. materiały partnera)

Możesz także z "Zachodem Słońca" w ręce zaplanować dalszą część wieczoru, którą spędzisz w strefie klubowej gdzie czeka na ciebie impreza do białego rana z niepowtarzalnym oświetleniem. O oprawę muzyczną zadbają z kolei najlepsi polscy i zagraniczni DJ'e. Zróżnicowane brzmienia i bogata oferta imprezowa sprawią, że z chęcią będziecie u zaglądać.

www.dzieninoc.com

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze