1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Fani K-POPu łączcie się! Tysiące osób przed sklepami CCC

Fani K-POPu łączcie się! Tysiące osób przed sklepami CCC

(Fot. CCC)
W zaledwie jeden dzień CCC w Szczecinie odwiedziło 3000 osób, w Katowicach i Wrocławiu - po 2500, tyle samo w Warszawie i Poznaniu. To wszystko za sprawą CCC K-POP Tour - kolorowych, muzycznych spotkań, które organizuje sieć. Kolejne wydarzenie, tym razem w łódzkiej Manufakturze odbędzie się już w sobotę.

K-POP to gatunek muzyczny, który powstał w Korei Południowej. Łączy on takie elementy jak dance-pop, ballada popowa, electropop, hip-hop, rock, jazz, pop opera, współczesny rhythm and blues czy muzyka klasyczna. Sporo? Tak! I dlatego nastolatkowie go pokochali! To dla nich właśnie, w ramach akcji Back-To-School, CCC przygotowało niezwykły K-POP Tour.

Podczas wydarzeń organizowanych w całej Polsce, młodzi fani muzyki mogą spotkać się ze swoimi idolami, którzy również uwielbiają K-POP. W trasie CCC towarzyszą bowiem znani influencerzy - Lena Moonlight, Julia Kostera i Dominik Rupiński. Podczas spotkań prezentują oni najmodniejsze jesienne K-POPowe stylówki od Sprandi i innych kultowych marek sportowych. Na uczestników zabawy czekają również limitowane K-POP boxy, czy bubble tea od TianFun!

(Fot. CCC)

A to wszystko oczywiście w rytmie K-POP!

Każdy, kto chciałby na własnej skórze poczuć klimat K-POP, ma na to jeszcze jedną szasnę. W najbliższą sobotę CCC zaprasza do łódzkiej Manufaktury.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ oraz na www.facebook.com/events/353357929617503/.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze