1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Pokoloruj swoją łazienkę z nowymi umywalkami Artis Villeroy & Boch

(Fot. materiały partnera)
Czy kolorowa ceramika łazienkowa to ryzyko? Już od jakiegoś czasu projektanci prześcigają się w pomysłach, jak odczarować kanon białej łazienki przy jednoczesnym zachowaniu jej funkcjonalności. Z pomocą przychodzi kolekcja Artis Villeroy & Boch z nowymi kolorami umywalek: bordowym, oliwkowym, rudym i intensywnie żółtym. Nie tylko nadadzą one Twojej łazience charakteru i odmienią wnętrze, lecz także dzięki ich wewnętrznej białej części z łatwością zachowasz wyjątkową czystość.

To właśnie kolor odzwierciedla osobowość, tworzy wyjątkową atmosferę i wyznacza trendy. Seria umywalek Artis Villeroy & Boch jest tego najlepszym przykładem – urzeka bowiem nowymi, soczystymi akcentami kolorystycznymi. W palecie kolorów Artis, stworzonej przez niemiecko-duńską projektantkę Gesę Hansen, każdy znajdzie odpowiedni akcent kolorystyczny do swojej łazienki.

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

Kalejdoskop barw

„Dla mnie kolor jest duszą produktu. Kolor może budzić tak wiele emocji i zmieniać praktycznie wszystko: nastrój, wymiary czy charakter pomieszczenia” – tak Gesa Hansen opisuje działanie koloru w aranżacji wnętrz. Stworzyła koncepcję kolorystyczną z inspirującymi odcieniami dla każdego, kto chce nadać swojej łazience wyjątkowy odcień. Oprócz czterech nowych kolorów – oliwkowego, bordowego, rudego i intensywnie żółtego – w ofercie pozostają cieszące się największą popularnością trzy dotychczasowe odcienie: pudrowy róż i dwa odcienie niebieskiego. W palecie znajdują się także klasyczna biel oraz szarość i czerń. Umywalki pozostają w wersji dwukolorowej: podczas gdy zewnętrzna część dodaje łazience koloru, wnętrze zaskakuje błyszczącą bielą, dzięki której łatwo zachować czystość. Precyzyjnie zaokrąglona krawędź sprawia, że kontrast jest bardziej widoczny, podkreślając jednocześnie delikatny wygląd umywalek wykonanych z wysokiej jakości TitanCeram.

(Fot. materiały partnera)

Symfonia kształtów i kolorów

Umywalki Artis stojące na blacie dostępne są w czterech kształtach – okrągłym, owalnym, kwadratowym, prostokątnym – i można je łączyć z meblami z kolekcji Finion i Legato. Idealnym uzupełnieniem aranżacji łazienki jest wanna, którą można wykonać z wykorzystaniem konceptu Color on Demand. W ten sposób Artis nie tylko personalizuje łazienkę ulubionym odcieniem, lecz także stanowi podstawę dobrze skomponowanych kompozycji kolorystycznych. Nawiasem mówiąc, łazienki dla gości są również idealnym miejscem do zabawy kolorem. To tutaj Artis BiColour pozostawia niezatarte wrażenie na odwiedzających i zamienia tę często niedocenianą przestrzeń w wizytówkę domu.

Gesa Hansen studiowała projektowanie na Bauhaus-Universität w Weimarze i jest uważana przez AD Magazin za jednego z 200 najbardziej wpływowych projektantów na świecie. Kolory są dla niej idealnym sposobem na kreowanie nastrojów i wyrażanie siebie. Gesa od wielu lat z powodzeniem współpracuje z Villeroy & Boch, skupiając się głównie na kolorach w łazience.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze