1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Księga gości na weselu?

Księga gości na weselu?

Fot. materiał partnera
Każdy, kto choć raz był na weselu, wie jaki klimat panuje na zabawie zwieńczającej złożenie przysięgi małżeńskiej. Tańce i różnego rodzaju zabawy są uwielbiane przez gości i stanowią główną rozrywkę na weselu, ale kto powiedział, że nie można ubarwić go jeszcze bardziej. Zaplanuj dodatkową atrakcję, jaką będzie drewniana księga gości weselnych, która stanie się ciekawą niespodzianką dla zaproszonych osób. Dzięki niej wszystkie życzenia i pamiątkowe wpisy zostaną zebrane w jednym miejscu.

Czym są księgi gości weselnych?

Organizując weselną zabawę, warto wygospodarować nieco miejsca na księgę gości weselnych. To gadżet, który nie zajmie dużo miejsca, ale stanie się zbiorem rodzinnych i przyjacielskich wspomnień. Księga gości jest swoistym albumem, w którym bliscy świętujący razem z młodą parą zamieszczą zdjęcia oraz wpisy. Jest zaprojektowana, tak by była wygodna w użytkowaniu zarówno dla gości wpisujących odręcznie życzenia, jak i dla młodego małżeństwa, które będzie przeglądać księgę w przypływie chęci odtworzenia weselnych wspomnień.

Optymalny wymiar, sztywna drewniana okładka z autorską grafiką i grube karty spięte metalowymi ringami nie tylko wyglądają bardzo efektownie, ale również stanowią funkcjonalną całość. Księga gości, jeśli jej wnętrze wypełniają czarne karty, służy do wklejania zdjęć samodzielnie wykonanych np. za pomocą polaroida lub fotobudki. W połączeniu z pomysłowymi wpisami powstaje oryginalna pamiątka z wesela.

Dlaczego warto ją mieć na weselu?

Podczas weselnej zabawy dzieje się bardzo dużo i zastanawiasz się, czy warto decydować się jeszcze dodatkowo na księgę gości? Oczywiście, że tak, ponieważ zyskasz niepowtarzalny zbiór wspomnień związanych ze wszystkimi zaproszonymi osobami. Księga gości to niezawodny sposób na to, aby każdy z gości pozostawił po sobie wyrazisty ślad. Oto dlaczego jeszcze warto, aby księga pojawiła się na weselu:

  • ułatwi gościom złożenie życzeń w przystępnej dla każdego formie pisemnej,
  • spersonalizowana okładka nadaje jej oryginalnego wyglądu,
  • jest wytrzymała za sprawą solidnego wykonania i zastosowania wysokiej jakości materiałów.

Personalizacja księgi gości jest bardzo ważna, jeśli marzysz o niepowtarzalnej pamiątce z wesela. Na okładce wykonanej z drewna mogą zostać wygrawerowane takie elementy jak: imiona nowożeńców, data ślubu oraz fantazyjna grafika. Uniwersalna estetyka księgi gości z ankietami wpisze się zarówno w nowoczesną, jak i rustykalną aranżację wesela.

Księga gości z ankietami

Księga gości jest chętnie wybierana przez młode pary ze względu na powyższe zalety. Jej interesującą odmianą jest natomiast księga gości z ankietami, która pomoże stworzyć pamiątkę o humorystycznym charakterze. Karty zawierają wiele pytań oraz wolne miejsca, w których należy zamieścić odpowiedzi, a im bardziej humorystyczne, tym lepiej. Nowożeńcy będą przeglądać księgę gości nawet po wielu latach, więc warto zadbać o kreatywność, np. przy wpisywaniu małżeńskich porad, aby za każdym razem, gdy będą ją przeglądać, czuli się wzruszeni, ale przede wszystkim rozbawieni.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze