1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Najśmieszniejsze zdjęcie przyrodnicze roku wybrane – The Comedy Wildlife Photography Awards 2021

Zdjęcie, które zdobyło nagrodę publiczności w konkursie The Comedy Wildlife Photography Awards 2021, autorstwa Johna Speirsa „I Guess Summer’s Over!”.
Jeden z najbardziej popularnych, a na pewno najśmieszniejszy, konkursów fotograficzny rozstrzygnięty – właśnie wybrano najzabawniejsze zdjęcie przyrodnicze roku w The Comedy Wildlife Photography Awards 2021.

„Ouch!” taki tytuł nosi zdjęcie, które jurorzy uznali za najśmieszniejsze spośród setek nadesłanych na konkurs The Comedy Wildlife Photography Awards 2021 zdjęć zwierząt uchwyconych w nieoczekiwanych, zaskakujących, zabawnych pozach i sytuacjach.

Ken Jensen, autor zwycięskiego zdjęcia, przyłapał swojego bohatera w – delikatnie mówiąc – trudnej sytuacji. Trudno nie zgodzić się z fotografem, że właśnie tak zatytułował konkursową fotografię…

Nagrody przyznano w różnych kategoriach – za zdjęcia lądowe, wodne, za cykl fotograficzny. Przyznano również nagrodę publiczności. Zdobyło ją urocze zdjęcie autorstwa Johna Speirsa, zrobione w Szkocji, noszące tytuł „I Guess Summer’s Over!” (zdjęcie główne).

Domyślamy się, że wybór najzabawniejszego zdjęcia spośród tylu śmiesznych fotografii zwierząt nie był prosty. Możecie się o tym przekonać, oglądając zdjęcia finalistów poniżej:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze