1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Pokolenie silver rośnie w siłę. Kristin Scott Thomas w siwych włosach na czerwonym dywanie

Kristin Scott Thomas w siwych włosach na czerwonym dywanie podczas Fashion Awards 2021 (Fot. BEW Photo)
Gwiazdy coraz chętniej odsłaniają swoje naturalne siwe włosy. Ostatnio zrobiła to również aktorka Kristin Scott Thomas, która podczas uroczystości wręczenia nagród Fashion Awards w londyńskim Royal Albert Hall z dumą pokazała światu srebrne pasma włosów.

W 2021 roku siwe włosy zdominowały nagłówki niemalże wszystkich modowych i urodowych magazynów. Kaskadowe loki Andie MacDowell były hitem tegorocznego Festiwalu w Cannes, Sarah Jessica Parker pokazała srebrne kosmyki na planie nowego „Seksu w wielkim mieście”, a hiszpańska królowa Letycja zainicjowała grey movement w kręgach królewskich. Z ukrywaniem siwych włosów skończyła również 61-letnia aktorka Kristin Scott Thomas.

Podczas tegorocznej uroczystości wręczenia nagród Fashion Awards w londyńskim Royal Albert Hall brytyjska gwiazda odkryła swoje srebrne pasemka na włosach, dołączając tym samym do popularnego ostatnio grey movement, czyli ruchu promującego pokazywanie naturalnej siwizny. Aktorka zamieniła również swój charakterystyczny czekoladowy brąz na elegancki srebrny blond i musimy przyznać, że wygląda w nim fenomenalnie. Prosta fryzura stała się idealnym wykończeniem czarnej satynowej sukni, która wraz z wysadzaną klejnotami srebrną kopertówką i błyszczącymi kolczykami stworzyła niezwykle efektowny look. To kolejny dowód na to, że piękno nie ma wieku, nawet na czerwonym dywanie.

Kristin Scott Thomas w czarnej satynowej sukni. Elegancki look uzupełniła wysadzana klejnotami kopertówka i błyszczące kolczyki. (Fot. BEW Photo)

Kristin Scott Thomas (rocznik 1960): zasłynęła pod koniec lat 90. Za swoje role była wielokrotnie nominowana, m.in. do Złotego Globy, Bafty i Oscara („Angielski pacjent”). Najbardziej znane kreacje stworzyła w filmach „Cztery wesela i pogrzeb”, „Gosford Park” i „Kocham cię od tak dawna”.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze