1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Nakarm Psa z OLX po raz 14

Nakarm Psa z OLX po raz 14

Wystarczy wejść na stronę, wybrać zwierzę i kliknąć „nakarm”. W ten sposób zapełniasz symboliczną kość wirtualną karmą – jedna zapełniona kość to aż 20 kg prawdziwego, pełnowartościowego jedzenia dla każdego zwierzaka biorącego udział w akcji. (Fot. iStock)
Wystarczy wejść na stronę, wybrać zwierzę i kliknąć „nakarm”. W ten sposób zapełniasz symboliczną kość wirtualną karmą – jedna zapełniona kość to aż 20 kg prawdziwego, pełnowartościowego jedzenia dla każdego zwierzaka biorącego udział w akcji. (Fot. iStock)
Czy wiesz, że możesz pomóc zwierzętom już jednym kliknięciem? Dzisiaj ruszyła 14 edycja akcji Nakarm Psa, której organizatorem jest OLX. Przeczytaj, o co w niej chodzi.

Nakarm Psa z OLX to charytatywne działanie, które ma na celu wspieranie schronisk oraz promowanie adopcji bezdomnych zwierząt.

Co roku wybierane są schroniska/przytuliska/fundacje, których zwierzęta dostaną pomoc. W tym roku będą to schronisko Ciapkowo w Gdyni i przytulisko Głowno – ich wyboru dokonali internauci, wpisując propozycje pod postem na Facebooku OLX (zwycięzcy pojawili się w komentarzach największą liczbę razy i nie brali udziału w poprzedniej edycji).

No dobrze, ale na czym dokładnie polega akcja?

Do tej pory wyglądało to tak, że aby wziąć udział w akcji, trzeba było mieć zainstalowaną aplikację OLX na telefonie. W tym roku można „karmić” ze wszystkich możliwych urządzeń (na telefonie, tablecie, laptopie i komputerze). Udział w akcji jest bezpłatny – warunkiem jest jedynie zaakceptowanie regulaminu i posiadanie konta na OLX, ponieważ tylko zalogowani użytkownicy będą mogli pomóc.

Wystarczy wejść na stronę https://www.olx.pl/lps/nakarm-psa, wybrać zwierzę i kliknąć „nakarm”. W ten sposób zapełniasz symboliczną kość wirtualną karmą – jedna zapełniona kość to aż 20 kg prawdziwego, pełnowartościowego jedzenia dla każdego zwierzaka biorącego udział w akcji.

Nakarm Psa potrwa od 8 do 17 grudnia. Następnie pracownicy OLX dostarczą do schronisk „wyklinaną” karmę.

Pamiętaj: wybranego psa lub kota można karmić raz dziennie.

W poprzedniej edycji jedzenie dostało 100 psów i 20 kotów ze schronisk w Czartkach i Sandomierzu.

Dodatkowo w trakcie trwania akcji na portalu Ratujemy Zwierzaki https://www.ratujemyzwierzaki.pl/nakarmpsazolx utworzona została zbiórka, z której środki również zostaną przekazane schroniskom biorącym udział w akcji.

Nakarm Psa ma na celu także zachęcenie do świadomej i odpowiedzialnej adopcji zwierząt – nie tylko z wybranych do akcji placówek, ale ze wszystkich schronisk czy przytulisk w Polsce. W końcu najlepszą pomocą dla zwierzaka ze schroniska jest nowy dom!

W poprzednich edycjach nakarmiono aż 1076 psów i 110 kotów z 31 schronisk w całej Polsce, przekazując im w sumie 30 ton karmy.

To co – przyłączasz się do akcji?

Źródło: olx.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze