1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Pełnia w Bliźniętach – optymistyczny rozwój wydarzeń

Pełnia w Bliźniętach – optymistyczny rozwój wydarzeń

Pełnia w Bliźniętach: 19 grudnia o godzinie 5.33 (Fot. iStock)
Przedświąteczna pełnia przyniesie nam odwagę do przekraczania granic – przede wszystkim własnego umysłu. Zdobędziemy się na odwagę, żeby wygłosić, że oto właśnie zmieniliśmy poglądy.

19 grudnia o godzinie 5.33 podczas pełni Słońce znajdzie się na 27 stopniu Strzelca w opozycji do Księżyca w Bliźniętach. Znaki te są specjalistami od porozumiewania się i deklarowania światopoglądu. Lubią ruch, zmiany, wolność, nie przejmują się konwenansami.
Tuż przed Bożym Narodzeniem możemy wcale nie mieć ochoty na szatkowanie kapusty na bigos czy wyrabianie ciasta piernikowego, bo będzie roznosić nas energia popychająca do większych spraw. Pełnią bowiem rządzi Strzelec – w tym znaku znajduje się nie tylko Słońce, lecz także ascendent, a w jego pobliżu Mars.

Zarządzające pełnią archetypy zodiaku są wesołe, sprytne i śmiałe. Nie przepadają za melancholią, mrokiem czy dzieleniem włosa na czworo. Strzelec patrzy w dal i nie wierzy w słowa „nie da się”, „to niemożliwe”, nieustannie szuka okazji, żeby żyć z pasją, zawsze jest pełen nadziei, że wygra w totka. Bez ogródek głosi, co mu w duszy gra. Bliźnięta zaś uczą nas, co to jest życie w ruchu i nieprzywiązywanie się do schematów. To znaki zmienne, które nie znoszą sztywności.

Co to oznacza? Możemy poczuć, że chce nam się czegoś nowego i co więcej – chcemy o tym mówić, dyskutować, zaznaczać swoją indywidualność. Zrzucimy jakiś ciężar, jest szansa na zrobienie kroku do przodu, ale może w zupełnie inną stronę, niż do tej pory planowaliśmy. Zastanówmy się, co się działo 4 grudnia – w nów i zaćmienie Słońca w Strzelcu. To, co wtedy chodziło nam po głowach, będzie chciało znaleźć się na ustach, by zostało wprowadzone w życie.Przekaz ten nie będzie jednak oderwany od rzeczywistości, bo Merkury – planeta komunikacji – znajduje się w konkretnym Koziorożcu. Będziemy gadać do rzeczy i będziemy nastawieni na osiągnięcie efektu. Trygon, czyli harmonijny aspekt Merkurego z Uranem pomoże nam odważyć się i zdobyć na otwartą przekorę. Zyskamy śmiałość, żeby powiedzieć, że jest już inaczej, że mamy już inne poglądy, że zmieniło się nasze myślenie. Poczujemy gotowość, żeby poinformować świat o naszych nowych wartościach, Księżyc bowiem znajduje się w 7 domu, w którym spotykamy się z ludźmi. Zrobimy to nie po to, żeby wzniecić konflikt, bo kierować będą nami uczciwe intencje – tak robi Strzelec. Zrewidujmy nie tylko naszą perspektywę, lecz także sprawdźmy, co oferuje nam świat.

Patron Strzelca, czyli Jowisz, który przynosi szczęście i rozmach, podczas pełni znajduje się w pozytywnych aspektach i do Słońca, i do Księżyca. Sprawi to, że pewne sprawy mogą przyśpieszyć i przybrać niespodziewany dobry obrót. Kluczem jest nawiązanie kontaktów, ale także – jako że Jowisz jest w innowacyjnym Wodniku – nie bójmy się swoich niecodziennych pomysłów, włóżmy kij w mrowisko i poeksperymentujmy.

Jeszcze słowo o Wenus – w dniu pełni przebywa w Koziorożcu w bliskości Plutona, namawiając nas do jasnego określenia, co chcemy mieć i co robić, żeby żyć z poczuciem sensu. Skłania też, żeby poważniej podejść do finansów. Nie chodzi jednak o zaciskanie pasa, tylko wręcz przeciwnie. Poza tym, że idąc za energią Strzelca, wydamy dużo pieniędzy na prezenty, mamy okazję odkryć w sobie pasję, by w nowym roku zarabiać więcej, robiąc to, co robić uwielbiamy. Warunek? Lekcja od Strzelca – zaufanie do siebie i świata.

Zapisy na horoskop na 2022 rok: https://sesjeastrologia.com/kontakt/

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze